Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Páromnak elözö kapcsolatából...

Páromnak elözö kapcsolatából van egy fia. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A kisrác havi egyszer 2 napot tölt itt. Saját szobája van, az én lányom dolgai a nappaliban vannak.

Pénznél ép annyira nemvagyunk, van hova rakni de nagyon. Erre új telefont, meg játékokat megy neki kivenni.


2022. márc. 19. 09:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Hátha neked ez így jó, egészségedre. Mert ugye ha nem lenne jó, tennél ellene, de mivel nem tettél, így gondolom jó.
2022. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Csak találgatni tudok, hogy mi a problémád, mert azt bizony nem írtad le.


Tudtad jól, hogy van egy fia. És láthatóan - nagyon helyesen - nem fog miattad a háttérbe szorítani.

2022. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mi a kérdés meg tudnád fogalmazni érthetően?
2022. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Saját pénzén veszi a játékot és egyebeket a fiának a párod?

Ha zavar akkor mond neki de ebből csak vita lesz.Mert jön az hogy te gyereked,én gyerekem stb...

Ha csak havi 2 napot van együtt az apjával én megértem hogy az apja próbál neki mindent megadni amit csak tud.Te is gondolom veszel ezt-azt a lányodnak .

Mi a kérdés?

2022. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek külön kasszán és akkor nem kell sasolni,hogy mit vesz a saját gyerekének.
2022. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a te lányod is megkapja ugyan ezeket, csak nem a hónap 2 napjában, hanem bármelyik napon.

Nem értem miért sajnálod a párod a gyerekétől…

2022. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tisztában voltál vele, hogy van egy fia. Akartad ezt a kapcsolatot így is. Esetleg meg kellett volna már az elején beszélni a pénzügyeket is, de ha nem kommunikáltok, nem lesz megoldás sem.
2022. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen tisztában. És a saját lányom nemkap méreg drága játékokat, mikor nincsen más alap dolgokra pénz.

Más dolog a ruha, szakkör, tàbor esetleg, nyelviskola. Legyen.


De új drága gépet túlzásbak tartok. Mivel van gépe. Csak nem a legújabb

2022. márc. 19. 12:04
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Jajj kérdező… úgy érzem az a problémád, hogy az a pénz nem rád vagy nem a te gyerekedre megy el, akihez gondolom köze nincs vér szerint a párodnak. Szerintem becsülendő, hogy apuka azért nem feledkezett meg a gyerekéről, mikor az előző kapcsolatának vége lett. Bárcsak az én apám is ilyen lett volna… egyszer névnapomra kértem egy új iskolatáskát!… ő meg engedélyt kért az új nőjétől, hogy megveheti-e nekem. Ez ugyan már 10+ éve volt, de nem felejtem el soha.

Amúgy, ha ennyire szúrja ez a szemed esetleg megemlíthetnéd a párodnak.

2022. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha közös pénzből veszi neki akkor van hozzá közöd, ha sajátjából amit nem a közös kasszába szán akkor nincs hozzá közöd.
2022. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!