Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is erzett igy problemas...

Mas is erzett igy problemas terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam mar, 3,5 eves, eleg nehez es komplikalt terhesseg volt de tul vagyunk rajta es egeszseges hal isten. Annyira jo harmasban, imadom az eletunket.

Most ujra varandos vagyok, hosz tesot szerettunk volna neki, igaz meg csak 7 hetes a terhesseg de mar 1 hete csak fekszem mert hematoma van a babahoz kozel, verezgetek es egyszeruen megszakad a szivem h nem tudok a fiammal annyit es ugy foglalkozni ahogy szeretnek mert fekudnom kell a hematoma miatt. Banom h belevagtunk az egeszbe felek h megint az egesz terhessegem egy agyrem lesz allando korhazzal… egyszeruen nyomaszt ez az egesz h miert nem lehet vegre nekem egy normalis terhessegem de nem magam miatt hanem a fiam miatt, mi lesz ha tortenik velem vmi, multkor is majd otthagytam a fogam toxemia miatt…

Persze szegyellem is ezeket a gondolatokat hisz szegeny kicsi elet mar ott van a pocakomban…


2022. márc. 17. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9. Ha nagyon akarod, privátban elküldöm.


Kérdező: [link]

“ There was no statistically significant difference in the risk of miscarriage in the bed rest group versus the no bed rest group (placebo or other treatment) (risk ratio (RR) 1.54, 95% confidence interval (CI) 0.92 to 2.58). Neither bed rest in hospital nor bed rest at home showed a significant difference in the prevention of miscarriage.”


Nem nekem kell hinni, hanem a tudományos vizsgálatoknak.

2022. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ugye tudod h a “miscarriage” kifejez azt takarja, hogy spontan bekoveketkezett, elozmeny es indikacio nelkuli embrio elhalas? A hematoma okozta embrio es/vagy placenta serules nem tartozik ebbe a csoportba.
2022. márc. 18. 15:20
 13/17 anonim ***** válasza:
Na meg ott vannak az olyanesetek, ha szivárog a magzatvíz,meszes a placenta vagy kezd leválni, idő előtt kinyílik túlzottan a méhszáj, stb stb. De biztos az összes orvos hülye 🙈
2022. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd végig a cikket.

A miscarriage szimplán vetélést jelent, egyáltalán nincs benne olyan jelentés, hogy “előzmény nélkül”


Sőt, ha elolvasod, akkor láthatod, hogy a vizsgált tanulmányok egy részében pont a vérzés volt a beválogatási kritérium.


"One of the studies (Harrison 1993) randomly allocated 61 participants (pregnant women with vaginal bleeding, viable embryo certified by ultrasound, under eight weeks of gestational age) into three groups:……."


"The other study (Hamilton 1991) had two objectives, the first one was to study the ultrasound findings in pregnant women (between seven and 14 weeks of gestational age) with vaginal bleeding."

2022. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oke akkor majd ha lesz egyszer mondjuk egy mehszajon terulo mehlepenyed placenta previa totalis akkor majd ne fekudj menj eld az eleted es nezd meg mi tortenik😉 good luck
2022. márc. 18. 17:11
 16/17 anonim ***** válasza:

Oké, szerintem ez a vita parttalan.

Ha úgy érzed, hogy ezzel tudod megakadályozni a vetélést, akkor lelked rajta, nyugodtan feküdj egész nap. Jó egészséget és boldog babavárást kívánok!

2022. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem meszesedés és kevés magzatvíz miatt írtak elő fekvést, méghozzá bal oldalon fekvést. Egy hét alatt a duplájára nőtt a magzatvíz mennyisége, és nem keményedtem.


Ha cseszek arra,amit a doki mond, lehet megszültem volna 32hetesen.

Szóval de, kell a fekvés, ez van!

2022. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!