Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is erzett igy problemas...

Mas is erzett igy problemas terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam mar, 3,5 eves, eleg nehez es komplikalt terhesseg volt de tul vagyunk rajta es egeszseges hal isten. Annyira jo harmasban, imadom az eletunket.

Most ujra varandos vagyok, hosz tesot szerettunk volna neki, igaz meg csak 7 hetes a terhesseg de mar 1 hete csak fekszem mert hematoma van a babahoz kozel, verezgetek es egyszeruen megszakad a szivem h nem tudok a fiammal annyit es ugy foglalkozni ahogy szeretnek mert fekudnom kell a hematoma miatt. Banom h belevagtunk az egeszbe felek h megint az egesz terhessegem egy agyrem lesz allando korhazzal… egyszeruen nyomaszt ez az egesz h miert nem lehet vegre nekem egy normalis terhessegem de nem magam miatt hanem a fiam miatt, mi lesz ha tortenik velem vmi, multkor is majd otthagytam a fogam toxemia miatt…

Persze szegyellem is ezeket a gondolatokat hisz szegeny kicsi elet mar ott van a pocakomban…


2022. márc. 17. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem eü gondok miatt NEM lesz második. Szerettünk volna testvért, de nem csinálnám újra végig (7 hónap non-stop hányás és félidőtől állandó migrén). Ha te bevállaltad, akkor igen ezzel jár, nem mindenkinek, de van akinek ilyen a terhessége.
2022. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Biztam benne, hogy ezuttal nyugalmas, normalis terhessegem lesz… de nem. Es most kb a fenebe kivanom az egeszet
2022. márc. 17. 18:23
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis biztatás...

A hematóma jó eséllyel felszívódik majd. Az egyik barátnőmet pedig toxémia miatt sürgősségi császározták az első babával 35. héten, a másodikat pedig gyönyörűen végighordta 40. hétig és VBac-al szült.

2022. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy most ilyen az elején nem jelenti azt hogy végig gond lesz.Par hét múlva akár minden vissza is állhat a régi kerékvágásba és akkor majd azért ostorozod magad mert ilyeneket gondoltál.

Amúgy meg azért gondolom tudtad, hogy ilyen is lehet.

Fel a fejjel és a legjobbakat nektek.😊

2022. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Igazából az ágynyugalom nem csökkenti sem a vetélés, sem a koraszülés kockázatát. Ez ilyen népi hiedelem kb, de igazából a normál fizikai aktivitás nem árt, ha elvetélsz, nem attól lesz...
2022. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem koraszules miatt fekszem, hanem h a heamotma lehetoleg felszivjon es ne verzessel tavozzon kimosva az embriot
2022. márc. 17. 19:47
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezt írtam: "nem csökkenti sem a VETÉLÉS, sem a koraszülés kockázatát".

Hétköznapi munkavégzéstől nem vetélsz el, vagy ha igen, akkor bizony ágyban fekve is elvetélnél.

2022. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Biztatni sajnos nem nagyon tudlak, de ugyanebben a cipőben járok.

Kitartást. :)

Állítólag jobb lesz.

2022. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es, megmutatnàd az orvosi diplomád? ...
2022. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jo nagy butasag 7-es amit irsz mert pl egy hematoma eseteben pont hogy szamit a fekves mert az a cel h felszivodjon a hematoma viszont testmozgastol, hajolgatastol es emelgetestol, sot meg vezetestol is megindulhat ujra a hematoma verzese es kisodorjatja az embriot. Szoval de, okozhat vetelest ugy, hogy ha fekszel akkor nem vetelnel el…
2022. márc. 18. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!