Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekre sem sikerült...

Utolsó hetekre sem sikerült még nevet választani?

Figyelt kérdés
Három hét múlvára vagyok kiírva, két favoritunk van, de egyikünknek az egyik tetszik jobban, a másikunknak pedig a másik. Így nem jutunk dűlőre. Várjuk a csodát, vagy nem is tudom mit. Akik hasonló helyzetben voltak, végül mikor és hogyan döntöttek? Félek kivárni a szülést, tudom sokan megnézik a babát és akkor döntenek, de az túl rizikós, ki tudja akkor ugyanazt mondanánk-e :D
2022. márc. 16. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiztatok ki kalapból, de ne nézzétek meg, tedd be a szuloszobara készített holmik közé, aztán ha nem sikerül dönteni szülésig, akkor azt a nevet adjátok, amit kihuztatok.


Az nem opció, hogy esetleg szavazat inditsatok a rokonok között?


Elarulod, melyik neveken gondolkodtok?


Mi a 25.hetben járunk, nekünk sincs még nevünk, apuka szeretne, ha az ő nevét kapná (azt mondja 30 éve abban él, hogy a fia utána lesz elnevezve) , nekem meg gyermekkorom óta felall a szőr a hátamon, ha valaki a saját keresztnevét adja a gyerekének 🤣

2022. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szuloszoban se dől el, akkor kérjetek meg az orvost hogy válasszon,írják ra a papirra es ugy mondják meg mi legyen. Tesóm neve igy lett. Fiút is vártak ráadásul. Nem volt női nev, aztán az orvos mondja hogy lány. LAAny? Hat fiút vártunk.

Hat ez 1 Monika lett. Es így lett a tesóm Móni 😅

2022. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ultra gáz, hogy még ebben sem tudtok megegyezni a férjeddel.
2022. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, a férjem végül rám hagyta. Azt mondja nem bánta meg 🙂 igaz hasonló a két név és a becenév ugyanaz (Márton-Marcell)
2022. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi a két név?
2022. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk mind a két lány nevét én döntöttem el. Nem volt vita, a férjem nem preferált más neveket, elfogadta őket.
2022. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj hasonló a helyzet harmadik gyermek és kisfiú. Van már fiunk akkor sem ment könnyen a választás.

Most 33 hetes terhes vagyok és ami a férjemnek tetszik az nekem nagyon nem, ami nekem tetszik az neki nagyon nem.

Úgyhogy lett kb 3-4 más név amit felirtunk ami mindkettőnknek kompromisszum ugye de egyikünknek sem az igazi.... Úgyhogy még várunk a nem tudom mire...

Két név nálunk sem opció mert a gyerekeknek dupla vezetéknevuk van ami alapból hosszú már.

Nem szeretnék a szülőszobán dönteni... A családnak korabban is a gyermekünk születése után lett publikus a név, így most is mi szeretnénk dönteni együtt, úgy h nem befolyásolnak minket... De ez patt helyzet, lehet hogy most kivételt teszünk és segítséget kérünk tőlük 🤣

2022. márc. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!