Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-21 hetes kismamik, mekkora...

20-21 hetes kismamik, mekkora a pocakotok körfogata, mennyit híztatok? Kisfiú v kislány? Nevet sikerült már választanotok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaz én már 22 hetes vagyok de gondoltam válaszolok :)

Eddig 6 kilót híztam, de nem látszik állítólag. Terhesség előtt is nagyon vékony voltam 48 kiló...de azért nem szeretnék ha nem muszáj 20kilót felszedni :)

19.héten derült ki,hogy kisfiam lesz- elvileg Krisztián Balázs lesz a neve :)

pocakom körfogata 89cm. Te mennyit híztál? Fiad vagy lányod lesz? neve?

2012. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 20+4 hetes, és az én pocaklakóm is kisfiú elméletileg.:) A doki 95%-ra mondta, én nem láttam a bizonyítékot! :) Még nem híztam, bár én nem is olyan vékonyan lettem várandós mint te... A hasam 91 cm. Nevünk még sok van, mindenki ötletel, 8 éves kislányunk is, mi is, család is...:)
2012. júl. 17. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pénteken töltöm a 22. hetet, körfogat 105 cm, de én túlsúllyal is kezdtem (165 cm 71,3 kg). Most ugyanennyi kiló vagyok este, tehát reggel majdnem egy kilóval kevesebb és úúúúúúgy örülök neki!!! :D

Kislányunk lesz, Evelin. :)


Szép babavárást!

2012. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a fránya +1kg... :)
2012. júl. 17. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sosem méri a védőnő a haskörfogatot, eszembe sem jutott, hogy kellene, így nem tudom mennyi.

Eddig csak fogytam, bár 2 hónapja stagnál a súlyom, igaz, nekem is volt/van túlsúlyom.

A nemét még sajnos nem mondták meg a 19. heti UH-on.


Nektek viszont rúg már a baba??

Mert nekem mellső fali a méhlepény és lehet, hogy ezért, de még csak apró pukkanásokat érzek, remélem ő az.


20+4hkm

2012. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én a 2. babánkat várom, az elsőnél nekem sem mértek haskörfogatot, pedig akkor összehasonlíthatnám; bár 10 kilóval kevesebb voltam, amikor állapotos lettem, úgyhogy lehet, jobb is, ha nem látom az akkori méreteimet...:)

Nekem rugdos, 16 hetesen éreztem először, azóta egyre erősebb. De a 2. babákat előbb érezzük, azt mondják. Szóval ne aggódj, hamarosan te is erősebben fogod érezni őt!

2012. júl. 17. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Nekem az első baba,én már 15 hetesen éreztem a rúgásait. Nem buborékozást éreztem hanem kő kemény rúgást vagy ütést :D

Védőnőm azt mondta simán lehet mivel nagyon vékony vagyok. Azóta egyre jobban és egyre többször érzem a kisfiamat mocorogni :))

2012. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is 21 hetes vagyok, mar egy honapja erzem a rugasokat. 10 kilot hiztam, 94 a haskorfogat. Kislanyt varok
2012. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!