Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekre sem sikerült...

Utolsó hetekre sem sikerült még nevet választani?

Figyelt kérdés
Három hét múlvára vagyok kiírva, két favoritunk van, de egyikünknek az egyik tetszik jobban, a másikunknak pedig a másik. Így nem jutunk dűlőre. Várjuk a csodát, vagy nem is tudom mit. Akik hasonló helyzetben voltak, végül mikor és hogyan döntöttek? Félek kivárni a szülést, tudom sokan megnézik a babát és akkor döntenek, de az túl rizikós, ki tudja akkor ugyanazt mondanánk-e :D
2022. márc. 16. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
2 név nem opció?
2022. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Keressetek egy 3. nevet ha ennyire nem tudtok dönteni


Hagyd hogy a férjed döntsön


Engedje a férjed hogy a te valasztásod legyen.


Kalapból húzd ki


Legyen két neve, aztán kialakul hogy melyiket használjátok

2022. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kapja meg mindkét nevet. Nálunk úgy volt, hogy külön-külön írtunk listát, aztán közösen megbeszéltük. Végül anyuka és én is kiválasztottunk egy nevet. Kettő utónevet kapott a lányunk. Az egyiket anyukától, a másikat tőlem.
2022. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így voltunk csak nálam a férjemnek nem tetszett, ami nekem és fordítva. Tök spontán tetszett meg egy név.


De az ismerős pl két névvel mentek a szülőszobára. Mikor ránéztek eldöntötték, hogy melyik illik jobban rá a kinézet alapján. 😅

2022. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3.as és melyik szólítjátok?
2022. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos együtt a kettő akárhogyan kombináljuk, egyáltalán nem hangzik jól :(
2022. márc. 16. 22:00
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezt a kettőt is vérrel verejtékkel sikerült csak kiizzadnunk, nehezen tudom elképzelni, hogy még egy harmadikat is találjunk:D ezek olyanok, hogy mindkettőnknek tetszenek csak hát ugye nem ugyanaz jobban. Mint írtam félek, hogy a szülőszobában ránézünk és nem ugyanazt gondoljuk, akkor törne csak ki a dráma
2022. márc. 16. 22:02
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Hülyén hangzik, de én relxáltam akkoriban sokat és megkérdeztem tetszik e neki az a név amin gondolkodtunk. Egyet kerdeztem csak, a másikat nem. Rúgott egyett.


Most 6 éves, az a név illik hozzá, a másik szörnyű lett volna, pedig azt én akartam úgy 30 éven át :)

2022. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

#5 az első keresztnevén.

Csenge.

Egyébként Csenge Laura a neve.

Csengét én a Laurát anyuka választotta.

A nagyobbik lány Vivien Beatrix. Ott a Vivient anyuka a Beatrixot én választottam.

2022. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz a ciki, ha a szülőszobán se tudtok majd megegyezni. Inkább hozzátok ki kalapból, vagy dobjatok fel érmét. 🤣
2022. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!