Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekvállalás 30 éves kor...

Gyerekvállalás 30 éves kor alatt, nem korai?

Figyelt kérdés
neten sok helyen olvasom, hogy 40 éveskortól felfele kevesen vállalnak már gyermeket, 30 év alattiak meg sokan.

2022. márc. 3. 10:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne korai? 27 évesen szültem az első, 30 évesen a második gyerekemet. Most leszek 34, szerintem teljesen jó volt így.
2022. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
24 és 28 évesen szültem a gyerekeinket, idén leszek 30. Hamar, 21 évesen ismertem meg a páromat aki méltó volt arra, hogy az életemet tervezzem vele leélni. 23 évesen örököltem egy saját ingatlant, vagyis a hitelmentes otthon is adott volt. Így, hogy ennyire szerencsésen jött ki minden nem akartunk tovább várni, de nem mindenkinek vannak ilyen lehetőségei, és teljesen érthető, ha az ember nem vállal gyereket az első hapsival, a tanulmányai közepén a semmire, ha nem lettek volna nálam ezek adottak, nekem sem ekkor lett volna gyerekem. Egyébként az orvosom azt mondta, hogy ebben a korban amikor én szültem a legjobb a test szempontjából.
2022. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nincs korai, sem késő.

Az ember szinte már a társadalom miatt nem mer gyereket vállalni.

Ha te ugy érzed készen állsz rá akár 20-30-40évesen akkor vállalsz.

2022. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%
Nekem ezek voltak a feltételeim: szülés előtt 4 év egy munkahelyen, minimum 500 ezer ft nettó fizetés,3 millió ft megtakarítás. Illetve ne albérletbe szülessen. Ezt nem sokan érik el 30 alatt, aki mégis, annak gratula.
2022. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

14-es, csak a biológiát nem veszed figyelembe, a milliós megtakarítás fele mehet is a meddőségi centrumnak.

Nem igaz, hogy két átlagos fizetés ne lenne elég egy gyerekhez... túlbiztosítani lehet, de akkor majd fizetheted az ilyen olyan genetikai szűrések árát, rosszabb esetben a termékenységi kezelésekét is.

2022. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!