Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtalan a Babóm, ha nagyon...

Nyugtalan a Babóm, ha nagyon élénken mozgolódik, rugdalózik? 22 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Bár engem megnyugtat ha mocorog,csak hallottam ilyenről,hogy ha túl élénk,nyugtalan valamiért.
2008. dec. 15. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
lehet front miatt vagy hogy esetleg ettél valami olyat ami megturbozta a kicsit. csoki esetleg. vagy csak jol érzi magát:-)
2008. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj! Az enyém is rengeteget mocorgott a pocakomban, néha-néha volt csak egy nyugodtabb nap és most is állandóan jár a keze-lába, amikor ébren van. Már szaladna is, ha tudna! :-)

5 hónapos kisfiú anyuja

2008. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nyugtalanítson! Alapjáraton, ha egy baba mozgolódik, az azt jelzi, hogy jól érzi magát! Azért rugdos, hogy eddze a kis izmait a lábán és a karján, ez ösztönös. Próbáld ki, hogy adsz neki egy kis csokit, vagy golden almát, banánt, bármi édeset! A babák imádják az édességet: nagyon fog csalapálni örömében! :))
2008. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!