Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok. A...

24 hetes kismama vagyok. A Pici babám valamikor már hajnalban rugdalozik. Ez tényleg azt jelenti, ha már megszületik, akkor is ilyen tájban fent lesz? Mitől függ, hogy mikor aktívabbak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Szia,

Egyenlőre csak magamat és a tesóm tudom leírni, a Picur még bent van.

Én anno folyton mozogtam, rossz volt anyum pociját nézni... idekint pedig letettek és ott maradtam. Közöm sem volt a benti ciklusomhoz.

Húgom egy ideig ugyan úgy elvolt kint mint bent, azután picit felpörgött.

A manóm hol egész éjjel elvan bent, legnagyobb örömömre, van hogy mint a tej alszik. És a napjaim kb ugyan úgy telnek. Őket kéne kérdezni, mikor miért mit csinálnak:)

2009. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lányom a pociban este aludt, megszületés után 3 hóval este 9-reggel 7-ig aludt megállás nélkül. fiam mindig mozgott, este is. annyira, h fájt már mindenem. tág szemekkel nézték a szobatársak szülés előtti 2 hétben mikre nem képes. teljesen torz volt a hasam, és másodpercenként változott a hatalmas dudorok helye. születés után esténként 8-10 alkalommal kelt, napi szinten max 3× fél órát aludt. most 1 évesen 1-3 alkalommal kel. 1×fél órát alszik nap közben. ez nem azt jelenti, h minden gyereknél így van, de nálam ez történt.
2009. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez annyira jön be, mint a jóslások, hogy fiú lesz, vagy lány a rosszullétek tekintetében. Van akinél bekön, van akinél nem.

Az én kisfiam éjjel-nappal rengeteget mozgott a hasamban. A mertón egy velem szemben ülő pasi leesett állal bámult, annyira durva volt, még a látvány is. Ezt csinálta éjjel is. Születése után 3-4 héttel már végigaludta az éjszakát!!! Igaz nappal kevesebbet aludt a többi babánál, de ezt a szokását most is megtartotta (5 éves).

Most a másodikkal vagyok 21 hetes, de ő kb. feleannyit mocorog.

Majd meglátjuk Ő milyen lesz?! :)

2009. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!