Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismama vagyok és a...

28hetes kismama vagyok és a babám mostanába egész máskép mozog, mint eddig, nem rugdalozik olyan sokat. Ti is igy vagytok vele 28 hetesek? Már nincs olyan nagy helye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. szintén 28hetes pocakos vagyok de ma nem tudom mi volt a lányommal odabent,egész nap meg nem áll. pedig ugy hallottam,hogy egyre kevesebb lesz a helyük a mozgáshoz. mondjuk az én drágám minden nap nagyon eleven. lehet a front meg a szél miatt nem érzed annyit mozogni mert azt ők is megérzik.
2009. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi még csak 23 hetesek vagyunk, de az utóbbi 2 napban alig érzetem a mocorgását. Elötte egész intenzíven ficánkolt.

Biztos (remélem) a szeles idő miatt.

2009. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a szeles, hidegfrontos idő nagyon el szokta csitítani szegénykémet. Mondjuk mostanában már nem olyan eleven, nem nagyon rugdos, most a bőröm alatt való "mászkálás" a menő:))

Mondjuk elég pici vagyok, meg a hasam is pici, így nem csodálom, hogy nem megy neki annyira a ficánkolás, mint eddig.

29+5 heteske

2009. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!