Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kérdezget mindenki...

Miért kérdezget mindenki ilyesmit?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok, és ha megyünk valahova, és pl leesik valami és zörög, akkor mindjárt kezdik hogy jaj ne haragudjak, szegény baba mit szólt hozzá? Mit tudom én, én is másra figyeltem, szinte fel sem tűnt a zaj. Egyébként is még csak magzat, nem tud szólni. De nem ijedt meg? Nem tudom, nem mondta.

Vagy pl múltkor kiszóródott valami és az illető megkérdezte, hogy megengedi e a baba hogy felporszívózza. Először is még csak magzat, másodszor én is szoktam porszívózni, harmadrészt nem tudom hogy mennyire zavarja, negyedrészt pedig nem is érdekel mert nem állhat meg a világ miatta.


Meg amit gyakran kérdeznek, csak más jellegű, hogy még ugye nem tudjuk a nemét, és folyton azzal zaklatnak, hogy és én minek érzem? Mintha ezt meg lehetne érezni. Talán akkora fütyije van hogy kiszúrja az oldalam és akkor fiú, ha meg lány akkor nem is rugdos csak simogat, vagy mégis hogy gondolják?


2022. jan. 20. 10:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor ha az enyémet nem zavarják ilyen látványosan a zajok, vagyis nem ficánkol, nem rándul össze, stb, akkor kezdjek aggódni hogy süket lesz?
2022. jan. 20. 11:57
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem, lehet hogy nem olyan érzékeny vagy úgy fekszik stb. Ha rendes a szívverése stb akkor nincs gond.Azt figyeld meg hogy egy nap mennyit rúg és ha ATTÓL naaagyon eltér,na akkor érdemes megnézetni magad külön.

Az enyém amúgy Halász Judit zenétől készült ki a metál viszont bejött neki, ez születés után sem változott 😅

2022. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy egy mondat is igaz
2022. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!