Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kérdezget mindenki...

Miért kérdezget mindenki ilyesmit?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok, és ha megyünk valahova, és pl leesik valami és zörög, akkor mindjárt kezdik hogy jaj ne haragudjak, szegény baba mit szólt hozzá? Mit tudom én, én is másra figyeltem, szinte fel sem tűnt a zaj. Egyébként is még csak magzat, nem tud szólni. De nem ijedt meg? Nem tudom, nem mondta.

Vagy pl múltkor kiszóródott valami és az illető megkérdezte, hogy megengedi e a baba hogy felporszívózza. Először is még csak magzat, másodszor én is szoktam porszívózni, harmadrészt nem tudom hogy mennyire zavarja, negyedrészt pedig nem is érdekel mert nem állhat meg a világ miatta.


Meg amit gyakran kérdeznek, csak más jellegű, hogy még ugye nem tudjuk a nemét, és folyton azzal zaklatnak, hogy és én minek érzem? Mintha ezt meg lehetne érezni. Talán akkora fütyije van hogy kiszúrja az oldalam és akkor fiú, ha meg lány akkor nem is rugdos csak simogat, vagy mégis hogy gondolják?


2022. jan. 20. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Szegény gyerek… 😕
2022. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Az emberek ilyenek sajnos, ne vedd zokon. Vannak sajnos nagyon hülye emberek, akik nyálas dolgokat mondanak.
2022. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Azért kérdezgetik, mert jobban foglalkoznak a te babáddal már most, mint te magad.
2022. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

A zajokkal kapcsolatban megértem a kérdést, emlékszem a 2. trimeszterben jártam és éppcsak elkezdett mozogni, amikor úgy döntöttünk, hogy beülünk megnézni egy filmet. Minden nyugis volt, de amikor elkezdődött a vetítés és hangos lett, folyamatosan bent ficánkolt, amikor vége lett a filmnek, rögtön lenyugodott. Valahogy éreztem, hogy zavarja a hang és nem is élveztem a filmet. Biztos próbálnak tekintettel lenni rád ilyen téren.

A második kérdés nekem is fura volt... hogy éreznénk már, max tippelünk, de teljesen felesleges tippelgetni, ahogy ilyet kérdezgetni is. Biztos nem jut eszükbe más téma. :/

2022. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerintem is elég fura kérdések, de te élőben is ilyen agresszívan reagálsz?
2022. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Majd születés után meg jön a “van tejed?”

Én ezt utálom nagyon.

2022. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz a terhesekkel beszélgetni, nekem is van (inkább csak volt) néha ilyen kényszerem, hogy erről, a terhességgel kapcsolatos dolgokról kell beszélni és akkor jönnek az ilyen buta mondatok.
2022. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Körülötted mindenki béna?😂
2022. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem senki nem tett fel ilyen hülye kérdést max azt, hogy hogy érzem magam...
2022. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

😂😂😂



Amúgy nekem hangos zajra majd kiugrott a hasamból mind2 gyerek kb a 30. Héttől

2022. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!