Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 évesen ikreket várok. Mire...

21 évesen ikreket várok. Mire számítsak? Ágyban kell lennem végig?

Figyelt kérdés
Akinek ikrei voltak hogy élte meg? A szüléstől is félek, program császár lesz, de ezzel se nyugtattak meg az orvosok.
2022. jan. 20. 06:29
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ágyban csak akkor kell lenned, ha szeretkeztek, vagy alszol. Gratulálok.
2022. jan. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Állapotos vagy, nem beteg
2022. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Csak ha orvosilag indokolt az agynyugalom. Amugy eld az eleted mint eddig, ahogy mas is irta ez csak terhesseg es nem betegseg.

Konnyu terhesseget es szulest kivanok neket!

2022. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
De bolond válaszok... Majd az orvosod eldönti.
2022. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérte, hogy légy ágynyugalmon, akkor nem szükséges, ugyanakkor, ha fáradt vagy, nyugodtan lepihenhetsz, ezt senki sem tilthatja meg neked!
2022. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell ágyban lenned, söt semmit nem kell másként csinálni, mint egyes terhesség esetén, ugyanúgy élhetsz továbbra is, mint eddig.

Nekem 35 évesen lettek ikrerim, a szülés elötti napon még a kertben dolgoztam (hobbiból, nem azért mert kellett), az egyedüli nehézség az volt, hogy a hasam miatt nem láttam mindenhová, meg nem tudtam lehajolni.

2022. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes és nincs semmi probléma a terhességgel, akkor nyugodtan csinálhatsz bármit, amit egy gyerekkel is. Attól, hogy ikrek, nem változik semmi.
2022. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod nem mondta, hogy baj van, akkor nyugodtan mindent csinálhatsz amit terhesség előtt is csináltál. Végig feküdés azoknak van, akik veszélyeztetetek, és orvos is ír papírt róla. Ha fáradt vagy, akkor nyugodtan pihenjél. Gratulálok az ikrekhez!
2022. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell ágyban lenned, ha egyébként nincs bajod.

Gondolj arra, hogy Rúzsa Magdi hármasikreket vár, és terhessége elején még koncertet is adott.

2022. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
9! Igen, de hetek vagy hónapok óta van kórházban. Azt se felejtsd el.
2022. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!