Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Friss kapcsolatban gyermek...

Friss kapcsolatban gyermek vállalás?

Figyelt kérdés
Októberben ismertem meg a páromat, nem sokkal utána össze is jöttünk. Minden teljesen jól alakul, az első perctől kezdve komolyak a terveink, novemberben összeköltöztünk és most hétvégén pozitívat teszteltem. Tudom én is, hogy nagyon gyors a tempó és manapság nem divat ennyi idő után gyereket vállalni, de szeretnénk megtartani. A párom is nagyon örült neki, fel sem merült benne, hogy esetleg ne tartsuk meg. Jelenleg a szüleim házában lakunk, ami védve is van, mert ők évek óta kiköltöztek vidékre és ezt a házat amúgy is nekem szánták (egyke vagyok). A fizetésünk mindkettőnknek egész jó, én 1,5 éve dolgozom és így is van egy szép összeg félretéve, a páromnak is van. Ebben a tekintetben azt gondolom minden adott. Viszont emlékszem, hogy az egyik ismerősöm 2 éve ugyanígy rövid ismertség után esett teherbe és mindenki mondogatta, hogy rövid időn belül egyedül fogja nevelni a kicsit, és sajnos így is lett, még egy éves se volt a gyerek, amikor az apja lelépett. Mondjuk nem mindenkivel történik ez nyílván, csak talán nagyobb az esély, mint pl.5 év kapcsolat után. Fura abba is belegondolni, hogy az első évfordulónkon már lesz egy kisbabánk. Nagyon jól esne, ha olyan emberek válaszolnának, akik ugyanígy rövid idő után belevágtak, de minden jól alakult és azóta is teljesen rendben vannak. Van köztetek ilyen?
2022. jan. 18. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Férjemmel az első randin szex volt, pár hónap után terhes lettem. Majdnem 20 éve együtt vagyunk
2022. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindket verziora van pelda az ismeretsegi koromben, de a ti esetetek vegkimenetelet egyik pelda sem fogja megjosolni.
2022. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezen ne stresszelj!

Nem törvényszerű, hogy lelép a párod mert rövid ismeretség után estél teherbe.

Ha van stabil munkahelytek és szeretitek egymást akkor ne kattogj ilyeneken.

Sok boldogságot kívánok nektek! 😊😊😊

2022. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember végén jöttünk össze anno.

December közepén teszteltem pozitívat.

Nem merült fel az abortusz, mint opció.

Mindenki azzal jött, hogy "nagyon korai".

Én meg (most lehet köpdösni rám), azt mondtam:

Már van egy gyerekem. 6 éve tartó kapcsolatban fogant, tudomásom szerint vége lett, ennek tekintetében az idő nekem nem garancia semmire, de ha egyedül kell végigcsinálnom, akkor is vállalom.

(Végül nem egyedül kellett. 2 évre rá pedig megszületett a 3. is, nyilván ugyanebbe a kapcsolatba.)

2022. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Évfordulónk napján született meg a gyermekünk

7 hónapos volt mikor szét mentünk

Nincs mit adni az időre

Ismerek olyat aki az első együttlét alkalmával terhes lett,együtt vannak évek óta

Sőt olyat is tudok h évek óta együtt,jött a baba és szetmentek a gyerek születése után.

2022. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tőlem ez a helyzet távol állna, de példának tudom mondani egy barátnőmet, akit pontosan 3 hónap után tervezve vállaltak babát. Azóta már a második gyerek is megszületett, nagy házba költöztek, élnek boldogan, szóval nekik bejött a dolog.
2022. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!