Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő vagy az orvos szava...

A védőnő vagy az orvos szava a mérvadóbb?

Figyelt kérdés

A védőnő szerint borzalmasan el vagyok hízva, (33 hetes vagyok, most tartok +13kg-nál kb, az első terhességem során 20+kg-ot szedtem fel, gond nélkül ment le a terhesség, majd a kilók is, más volt a védőnőm) közölte, hogy a másfél éves fiammal minden héten menjek be és vigyek be vizeletet, mert ekkora súlynál ez kell. (Így egyébként olyan 70kg körül vagyok)


Az orvosomnak mondtam ezt, aki közölte, hogy f*sz a védőnő, nincsen semmilyen panaszom, a babával is minden rendben van, ne fussak felesleges köröket.


Szívből gyűlölöm egyébként a védőnőt, egy maradi öregasszony, nem lehet vele egyszerűen kijönni.. fontoskodik, a kérdésekre mégsem tud válaszolni, viszont ettől függetlenül nem szeretném, hogy ez a negatív kapcsolat a baba rovására menjen.


Szívem szerint nyilván az orvosra hallgatnék inkább, de nem tudom mi lenne a jó.


2022. jan. 18. 07:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
24%
Azért heti 1x bemenni nem tragédia.
2022. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
11 neked is étdemes szól i, de jelzi a kórház us
2022. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nah az ujjaim elgémberedve


Bocsi


*

11

Neked is érdemes szólni, de jelzi a kórház is.



Egyébként tök nem zavaróak.. gyorsan letudják, ha nincs igény, akkor nem zavargálnak feleslegesen.

2022. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én sem vizesedek :)
2022. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
17-es! 12-es vagyok. Nem hagytam abba. Természetesen mozogtam végig. De harmadik baba, nagyon hamar elkezdett nőni a hasam és már nem esett jól a futás. Viszonyításképp: májusban még 21 km simán ment. Július már csak 5 km, szeptember elején alig bírtam 2 km-t több részletben. Addigra már volt hasam bőven. A heti 5 edzést is megerőltetőnek éreztem, sok gyakorlatot nem is lehet csinálni. Úgyhogy maradt heti 1-2 alkalom, de az se olyan intenzitással. Most 36 hetesen már csak kismama tornára járok. A többi (környezetemben lévő) kismamához képest így is rengeteget mozogtam, mégis én hízok, nem ők. És ez lesz szülés után is, hogy addig nem fog lemenni a felesleg, amíg el nem kezdek futni. Két gyereket szoptattam, nekem nem ment le semmi szoptatás alatt, csak amikor elkezdhettem a mozgást is.
2022. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A 17-es vagyok, nem bántani akartalak, csak sokan hiszik, hogy attól kezdve, hogy pozitív lett a teszt, meg sem szabad mozdulni többé.
2022. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Milyen kérdés ez? A védőnőt az orvos felé helyeznéd?

A doki szava több de nem is értem hogy kérdés ez. Ö tanul többet , többet is tud logikus

2022. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!