Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nov.17 en kaptam meg a 3.pfize...

Laboda Tímea kérdése:

Nov.17 en kaptam meg a 3.pfizer oltásomat.Kiderült ma hogy 5 hetes terhes vagyok.Gyogyszerrel vedekeztem. Minden tapasztalat,akár szülés vagy terhesség kapcsán érdekel,hogy lehet e baja a babának? Ezen agyalok,hogy megtartsam e a babát.

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező jól olvastam, hogy gyógyszert is szedsz? Velem az történt, hogy gyógyszert szedek, normálisan, pontosan, nem maradt ki. 1,5 hónapja kaptam Pfizert, és most tudtam meg, hogy terhes vagyok, vagyis 4-5 hetes.
2022. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11 es kérdező igen.Több hónapja szedem és most úgy csúszott.be :-(
2022. jan. 3. 06:54
 13/18 1Léna ***** válasza:
84%

Ha ez a drága gyermek a védekezés ellenére is megfogant, akkor már nagyon szeretne titeket boldogabbá tenni.

Lehettek szomorúak, mert nem ezt terveztétek, de dönthettek úgy is, hogy örömmel fogadjátok.

A születéséig még sok hónap van.

Az orvosok több tapasztalattal adnak választ a félelmet keltő kérdéseidre. Célszerű többet is megkérdezni.

2022. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Én meg már hosszú évek óta szedtem. Még mindig meg vagyok lepődve, és kicsit aggódom is.
2022. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megtartjátok kérdező?
2022. jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 kérdező az élet megoldotta.Megállt a fejlodesben a 6 heten így mindenkeppen kellett a mutet.:-(
2022. jan. 24. 07:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Bár ha így jobb nektek, akkor meg könnyebb hogy megoldódott. Ha végül szerettétek volna, akkor pedig sajnálom!
2022. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

Decemberben adattam be a 3. Pfizert, tudatosan, mert tudtam, hogy kb. 5 hétre rá, január közepén kezdjük a lombikot.

Direkt rákérdeztem az oltást beadó doktornőnél is, azt mondta, jó és felelősségteljes döntést hoztam.

A meddőségi központban is üdvözölték a dolgot.

2022. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!