Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011 MÁJUSI BABÁK! Csatlakoztok?

2011 MÁJUSI BABÁK! Csatlakoztok?

Figyelt kérdés
Akiknek a napokban lett + a terhességi teszt és szeretnék megosztani az élményeiket. Én 23 éves pesti vagyok és ez az 1. terhességem, jó lenne kapcsolatot tartani, tapasztalatokat cserélni, közösen izgulni!
2010. szept. 6. 19:12
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszi, szuper vagy!!!

Én már ott is vagyok. Ti is gyertek, gyertek :)))

2010. szept. 7. 12:12
 22/32 anonim ***** válasza:
De jó!! Várjatok meg engem is, légyszi!!! Épp Hollandiában vagyunk, és gprs internet megy csak, ami nagyon lassú, úgyhogy nincs turelmem regisztrálni az nlc-n. Jovo hét kozepén megyunk haza, addig hagyjátok már nyitva, légyszi! És ha van kedvetek, ide is írjatok, hogy mi újság! :)
2010. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Csajok,gratula mindenkinek.

En se kozetek tartozok(14 honapos a fiam) de mi a 2009. nyari babavarokkal az Anyatanyan jovunk ossze. Ott is lehet zart forumot nyitni.

2010. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Semmi gond, amikor hazaértek regisztrálj és a zártba is be tudsz majd jelentkezni! Addig is jó pihenést :)
2010. szept. 7. 20:34
 25/32 anonim válasza:
Csatlakoznék, én is májusra várom :D
2010. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Utolsó vagyok..regeltem nlc-re, de még 3 óráig nem szólhatok hozzá..majd holn p akkor:D
2010. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Addig is ha van kedved itt is lehet dumálni. Gondolom nálatok is nagy az izgalom. Mikor tudtad meg? Tervezett volt? Hova valósi vagy és mennyi idős? Első baba?

Jó sok kérdés :)

2010. szept. 7. 21:30
 28/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is májusra várom a kicsit:)


1. baba:)

Szeptember 1-jén lett meg az első + tesztem, másnap párom is vett tesztet, és hazáig pisilni sem engedett, mert ő is látni akarta, hogy tényleg biztos legyen.

Tegnap voltam orvosnál, 18 mm a nyálkahártya, és 5 mm a petezsák.


Kincsemmel még csak 7,5 hónapja vagyunk együtt, de még egyikünk sem élt ilyen boldog és harmónikus kapcsolatban.:)

2010. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 millanka válasza:

Sziasztok!Csatlakozom,én tegnap voltam 2.ultrahangon és 8.hétbe léptem és minden ok a kis mandulával,(mert most úgy néz ki:))viszont én nagyon rosszul vagyok:(

Egész nap émelygek,hányok,szinte semmit nem tudok megenni,mert azonnal felfordul a gyomrom.Mi április vége május elejére vagyunk "tervezve".Van valami ötlet az egész napos émelygésre?Én a gyömbér gyökérrel próbálkozom,eddig bevált,de csak max.1 óra hosszára.

2010. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nektek is örülünk :)

Gyertek a nlcafe.hu-n a 2011 májusi babák fórumba, első bébisek és tapasztalt anyukák is vannak.

Nekem lekopogom még semmi hányinger-hányás, de pont a fórumon írta egy kismami, hogy ő elkezdte az Elevitet és attól múlt el. Én esténként veszem be, hogy még véletlenül se legyek esetleg attól szarul.

2010. szept. 10. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!