Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sima kórházi vérvétel kiterjed...

Sima kórházi vérvétel kiterjed arra, ha volt egy vetélésem? Meg tudom azt állapítani valamelyik értékéből, vagy ahhoz másik vérvétel szükséges ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Hcg szintet kell nézetből. Általános vérvétel ehhez nem jó. Be kell jelölni a Hcg szint rublikát vagy kérni kell orvostól. Hogy ez ingyenes-e azt nem tudom.

Hcg se tudom mikor ürül ki a szervezetből.


(Ezeket laikusként írom, lehet nem is 8 ha hír

2021. dec. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem terjed ki arra. Beszélj a nőgyógyászoddal, ő tud-e neked ilyen beutalót adni.

Amúgy miért fontos?

2021. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta, sima vérképből, amit a háziorvos kérni szokott, alapjáraton nem derül ki, ahhoz Hcg szintet kell nézetni, de én sem tudom, hogy működik a menete.
2021. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést.


Azt kérdezed, hogy sima vérvételből megallapitható-e hogy valaha volt-e vetélésed?

Nem.


Ha még friss a dolog, akkor hcg szint mutathatja, hogy volt terhesség, de a vetélés után csökkenni kezd és pár hét alatt kiürül a szervezetből.

Egyébként a sima vérvételen nem néznek HCG-t

2021. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!