Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki magánorvosnál csinált...

Volt aki magánorvosnál csinálta meg a 12 heti vizsgálatot mostanában Budapesten?

Figyelt kérdés
jó magánrendelőket tudtok mondani ahol elégedettek voltatok ezzel a vizsgálattal?
2021. dec. 6. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Czeizel intezet, 33000 a genetikai uh en nagyon elegedett vagyok veluk, egy apró tájékoztatási hibát elkovettek ezért a manager ma külön felhivott es a 3. Genetikai uh 50% kedvezmennyel csináljak.
2021. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az árakat a Rózsakert honlapján meg tudod nézni, nekünk nemrégiben született a baba, nem tudom,hogy nem történt-e emelés. Viszont telefonon is érdemes az árakról tájékozódni,mivel (idén év elején) a honlapon lévő árak átutalás esetén voltak érvényesek és kb. 30 %-kal olcsóbb volt minden vizsgálat a helyszínen fizetés esetén. Mi a 3 nagy uh-n voltunk ott, egy alkalommal nem jöhetett be a férjem, az a 20. Heti uh volt, viszont élőben követhette egy linken keresztül a vizsgálatot, vagyis az uh képet/videót streamelték. Ezt le is lehetett 30 napig tölteni. Utána a 30. heti uh-n ismét bent lehetett, de ugyanúgy le tudtuk tölteni a vizsgálatot. Nagyon korrektek. Nagyon elégedettek voltunk. Volt, gigyznek mutatta magát a baba, elfordult, nem tudták lemérni, többször elküldtek sétálni, enni, hoztak csokit, mentünk másik vizsgáló helyiségbe, másik doki is segítette, stb., egyszóval mindent megtettek órákon keresztül, hogy meg tudják csinálni a vizsgálatot és egy percig nem éreztem, hogy ez macera lenne nekik. 😊
2021. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Istenhegyi Géndiagnosztikában voltam Dr. Hajdu Krisztinánál, hozzá mentem vissza a 2. genetikaira is.

Valamivel 50e alatt volt a kombinált teszt, nem emlékszem pontosan.

2021. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Istenhegyi maradt, 49 ezer ft és benne van a kombinált vizsgálat plusz a Down szűrés:) December 21-én megyek🤗

2021. dec. 6. 20:19
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! Jó egészséget nektek!😊
2021. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🤗❤️
2021. dec. 7. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!