Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utoljára nov 25 én volt meg a...

Utoljára nov 25 én volt meg a menzeszem. Dec 23 án kelet volna megjönnie, még 22 én voltunk együtt a férjemmel.16 napja késik, negtivak a tesztek. Valami tipp? Magánorvoshoz bejelentkeztem már mert miota megkelet volna jönnie görcsölgetek.

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezer dologtól késhet. Ciszta, hormonprobléma stb.
2020. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy honapja hogy pont hogy kivozsgaltatam magam mert kistesot szeretnénk több mint egy Éve. De semitse találtak.
2020. jan. 8. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer 15 napos késésem... aztán másnapra elöntött... tesztek negatívak voltak, meg védekeztünk is. A doki megmondja mi a gond.
2020. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit takart a "kivizsgálás"?
2020. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy mindent kivizsgaltatam nőgyogyaszatilag, hormon, pajzs stb. De most voltam magan orvosnal semitse talált nyalkahartya megvan duzadva nincs kizarva a terheseg, tesztet kel neznem egy het mulva es ha nem jön meg teszt is negativ ho vegen viszakel mennem.
2020. jan. 9. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Írni megtanulhatnál addig. Nem szégyen.
2020. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
. 1.siettem. 2. Ne haragudj hogy füldaganatal műtőték a fülem és sajnos a legtöbb szót hallás után irom mai napig, köszönöm a megnyilvánulásod biztos erre tanítótak hogy ase tudod mi van a háttérben de beszologatsz. Ez a mai világ végűlis minden hol ez megy a helyesírás a legnagyobb bajotok...
2020. jan. 24. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem isezvan.

Mi is vedekeztunk.

Jan 16an kellet vna megjonnie.

Ma is csináltam tesztet negatív eddig 2negativ.

Nem baj ha baba lenne.

En augusztus végén hagyta abba f gyógyszert, eddig szépen megjott csak most nem jönmeg pedig gorcsolok orvosnál meg nem voltam de egyszer volt cisztam és kipukkant magatol.

2020. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma jött meg :)
2020. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!