Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki magánorvosnál csinált...

Volt aki magánorvosnál csinálta meg a 12 heti vizsgálatot mostanában Budapesten?

Figyelt kérdés
jó magánrendelőket tudtok mondani ahol elégedettek voltatok ezzel a vizsgálattal?
2021. dec. 6. 11:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Illetve mindent elvégeznek egy helyben vérvétel ilyenek vagy össze vissza kell szaladgálni?

Őszintén nem szeretnék menni a kórházba ahova tartozok..

2021. dec. 6. 11:53
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
G1 intézetben jártam terhesgondozásra. Minden vizsgálatot meg lehet náluk csináltatni, labortól elkezdve mindent, amire a terhesség alatt szükség van.
2021. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mennyi volt nektek?🤗
2021. dec. 6. 12:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A Villa medicina-ban voltam genetikai UH-kon a 12. kerületben. Mocsok drága de maximálisan elégedett voltam mindennel.
2021. dec. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A Rózsakert Medical Centerben Elekes dr-t nagyon tudom ajánlani.
2021. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A Rózsakert nagyon szimpatikus🤗

Ha jól olvasom az árak 59.800-86.800 Ft között voltak?

Neked mennyi volt? :)

2021. dec. 6. 13:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Illetve apuka bejöhet a vizsgálatra a Rózsakertbe vagy ne is probálkozzunk?
2021. dec. 6. 13:42
 8/16 anonim ***** válasza:
A G1-es vagyok. Hát őszintén szólva nem tudok pontos árat mondani, de a weboldalukon mindenről van részletes árlista. Ide minden vizsgálatra bejöhetett a férjem, akár az összes uh-n ott lehetett volna. A vérvételeknél nem volt sorban állás, reggel odamentem az időpontra, és már vették is le a vért, a terheléses cukrot is megcsinálják, szóval tényleg mindent, ami a várandós kiskönyvben benne van. CTG-re is ide jártam. De én azért is szeretem őket, mert ők segítettek, hogy lehessen babánk. A "sima", állami kórházas doki nem akart segíteni, mert "csak" kétszer vetéltem és szerinte ennyi belefér, majd a 3.-4. után akart elküldeni kivizsgálásra. Ha rá várunk, akkor még a mai napig sem lenne gyerekem. Bocsánat az offért, tudom ez nem tartozik a kérdésedhez.
2021. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Örülök hogy sikerült velük🤗❤️
2021. dec. 6. 14:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Igaz, még év elején, de a 12. kerületben voltam a Swiss Medicalban, mindennel elégedett voltam. Egy barátnőm nemrég volt a Maternityben, egy rakás pénzt fizetett és kb 10 percet volt bent, és a leletén is jóval kevesebb infó van, mint az egyémen. Kombinált teszttel együtt valami 25-30 ezer körül fizettem (azóta emeltek).
2021. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!