Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok,5 napja...

5 hetes terhes vagyok,5 napja voltam orvosnál, mindent rendben talált.2 napra rá barnás folyásom lett, ami egyre erősödik. Orvosom a magne B6-on kívül annyit mondott, hogy a természet eldönti, megmarad-e a baba. Tényleg nem tehetek semmit?

Figyelt kérdés
Nem volt szimpatikus az orvos válasza.Nincs gyógyszer, vagy bármi ami javítja az esélyeket?
2008. dec. 13. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt barnás folyásom az első hónapokban.. most fél éves gyönyörű kisbabám itt kalimpál a kezemben.

Akkor van baj ha erős, élénk színű vérzés lép fel és görcsök vannak.

Nem mondott hülyeséget a dokid csak nem így kellett volna tálalni. Valóban a természet szelektál és a vetélések többnyire genetikai problémák miatt vannak, tehát ha így is lesz (de miért lenne!) akkor valószínű nem volt egészséges. Csak lazíts és bízz!

2008. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utrogestan és Duphaston nagyon jól növelheti az esélyeidet, próbáld meg felíratni.
2008. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem menj el egy másik orvoshoz mert én ugyanígy jártam csak engem befektettek a kórházba az egyik orvos behívott a vizsgálóba és akkor még nem tudtam hogy mi fog történni hát úgy megvizsgált hogy sírtam a széken ahogy vizsgált!bejött egy másik orvos az nem tudta hogy mit csinált a másik doki és adott egy gyógyszert hogy megmaradjon a baba de sajnos rá pár órára elvetéltem!
2008. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is volt a 6-7. héten,azóta nincs.Igaz nem volt sok,minimális,valószínű hogy a felesleges méhnyálkahártya szépen kiürült.

Szinte állandóan feküdtem,pedig egy 7,és 5,5 éves manó mellett nem volt egyszerű..Magne B6 3x2,ill utrogestan hüvelygolyót használok.

Szörnyű egy vetélés,átéltem 3x ,de inkább most az elején,mint később,vagy akár betegen szülessen.De NE ERRE gondolj,mert könnyen bevonzod akkor a bajt.Beszélgess a babához,és iktass be baba-mama meditációt a mindennapi életedbe :))))))))

Kitartás,és fel a fejjel!!

2008. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez volt 6 hetesen.A doki Elevitet javasolta,és szigorú egy heti fekvés.Azt mondta valószínű megerőltettem magam,és igaza volt,alakítjuk a lakást a baba érkezésére.3 nap alatt elmúlt a barnázás,és most már 14 hetes kismama vagyok egy egészséges magzattal.:)

2008. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az a baj, hogy amikor még nagyon pici a baba a doki tényleg nem tud mit csinálni. Nekem azt mondta a dokim, hogy hormont nem adhat, hiszen nem volt még szívműködés. Persze az, hogy ezt ki hogy hozza a tudomásodra nem mindegy. Én tegnap mentem be a kórházba, de akkor már csak azt tudták megállapítani, hogy ahogy jött a babó, olyan csendben el is ment... Ott tudtam meg, hogy a magán doki, akihez járok abban a kórházban dolgozik. Ma felhívott: azt mondta tegnap külföldön volt és most hallotta a kollégáitól mi történt. Megkérdezte hogy vagyok? Talán érdemes elgondolkodnod, hogy nőgyógyászt váltasz. Nem mindegy ki kísér végig azon a 9 hónapon. Kívánom, hogy ne legyen baj!:)
2008. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem utrogestant írtak fel, mert pont mikor ilyen panaszom volt és elmentem a dokihoz, már megvolt a szívhang is. Sajna nekem hormonproblémám volt, így a gyógyszer nélkül elment volna, az egyébként egészséges pocilakóm. (most 37 hetes) Hálával tartozom a kórházi ügyeletes orvosnak, amiért felírta, mert bizony az enyém sem írta volna fel. :( Menj el másik orvoshoz is!
2008. dec. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam, sőt egy idő után véreztem. Utrogestant kaptam és gyönyörű, egészséges babóm van.

Keress másik dokit!

2008. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ, sajnos tegnap erősen elkezdtem vérezni és az ügyeletes orvos is u.azt mondta,minta dokim és nem volt hajlandó gyógyszert adni,m ondván a természet eldönti. Tegnap még megvolt, de a vérzésből kiindulva, nem sok reményem maradt....az orvos váltást biztos, hogy meglépem.
2008. dec. 14. 13:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem mire olvasod ezeket a sorokat,addigra minden rendbejött.....pihenj,pihenj,pihenj...és mindenképp válts dokit,mert sajnos nem biztos,hogy azért nem marad meg,mert vmi rendellenessége van.Ha nálad van hormonprobléma,akkor egészséges baba sem tud rendesen megtapadni.
2008. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!