Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülők Ti megcsináltattátoka...

Szülők Ti megcsináltattátoka NIFTY tesztet?

Figyelt kérdés

1:500a dawn szindróma esélye.


Akik megcsináltatták a nyftit, mi lett az eredmény?

Ha nem, mi lett a picivel, egészséges lett?


Ha elírtam valamit bocs, de rohadt ideges vagyok!



#Nifty #Dawn szindróma #1:500
2021. nov. 30. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
72%
niftyt én az istenhegyiben csináltatom majd. 215ezer
2021. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
71%
Én is megcsináltattam a niftyt, várjuk az eredményeket, nagyon izgulok, jövő héten lesznek meg.
2021. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
78%
Kombináltat nem csináltattunk, engem ne riogassanak egy statisztikák alapján algoritmusok által becsült arányszámmal. Mi nem Niftyt hanem Trisomyt csináltattunk az Istenhegyin, abban feketén-fehéren le volt írva, hogy negatív a baba a szűrt betegségekre, így pl a Down-ra is. Ha csak a Down kétséges egyébként és UH-n nem találtak semmit, akkor felesleges szerintem 200 felett költeni a Niftyre, vagy a Prena csak Down-ra szűrős verzióját csináltatnám 75 ezerért, vagy egy barátibb árút mint pl a Trisomyt 109 ezerért.
2021. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Pont a Prenatestel szemezgetek!
2021. nov. 30. 21:07
 15/65 anonim ***** válasza:
77%
Mi nem csináltattunk kombinált tesztet, egyből szabad dns tesztre mentünk. Mi a prenatest optimumot választottuk, az 150ezer. Az alap prenatest, ami csak a Down-ra szűr, ha csak az érdekel az 75ezer. A vérvétel után pont egy héttel érkezett meg az eredmény.
2021. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
66%
Nem csináltattunk kombináltat, rögtön Prenát kértünk, annak is a fullos verzióját (árban már nem osztott vagy szorzott nekem hogy 150, vagy 195). Negatív lett minden és én imádom, hogy már tutira tudjuk a nemét is.
2021. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
80%
A Prena is megbízható teszt, nekik van is külön olyan csomagjuk ami Down szindrómára szűr csak (+nemet határoz meg). A közepes csomagjuk is jó, de akkor már szerintem pl a Trisomy teszt ami ugyanazt nézi jobban megéri.
2021. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
64%
Megcsináltattuk, az Istenhegyiben voltunk. Uh-t is kértünk mellé, így volt 250 ezer körül. Ebben volt "ingyen" egy biztosítás is, ami azt jelentette, hogy ha a Nifty rossz eredményt adott volna, akkor ingyen megcsinálták volna a magzatvízvételt. És volt benne kombinált teszt is, hogy még aznap kapjunk vmi eredményt, mert a Nifty egy hét alatt jött meg. Amúgy negatív lett minden.
2021. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
73%
Menj el valamelyik vértesztre hogy megnyugodj. Én nagyon párás vagyok, így kombináltat nem is csináltattam, egyből Prena a 10. héten, 11. hétre megvolt az eredmény, hogy teljesen egészséges. Onnantól kezdve teljesen nyugodt voltam végig.
2021. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem személyesen az orvosommal, aki genetikus is egyben.


Azt mondta, hogy Down szindrómás betegek estén 85%ban a vérteszt fogja megmutatni az eltérést. Az ultrahangon nem biztos, hogy látszik a baj... 😒

Na itt ahol lakunk Trisomy tesztet csinálnak 105ezer forint, anyai vérből ki tudnak szűrni minden genetikai rendellenességet. Meg fogom csináltatni.

Egy szomorú dolog is történt a környezetben. Ők semmi plusz viszgálaton nem voltak, végog azt mondták egészséges a baba. Nem volt az. Szülés után 2 nappal meghalt szegeny kicsi.

Úgyhogy ezért is be vagyok parázva.

2021. dec. 1. 13:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!