Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes pocis vagyok. Nagyon...

13 hetes pocis vagyok. Nagyon szeretem a dianás cukorkát, ugye azt lehet enni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy abban szesz van, tehát nem ajánlatos.
2008. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, van benne alkohol, de szerintem ha havonta bekapsz egy-két szemet, sem a babának, sem neked nem lesz semmi bajod!

Boldog babavárást!

2008. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pinky1981 ***** válasza:
77%
1 tasakkal ne egyél meg egyszerre. 1-2 db néha nem árt meg.
2008. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van benne alkohol, de nagyon kevés. Persze ha megeszel 20 darabot, az már gond, de ha bekapsz egy szemet amikor megkívánod, azzal nincs gond. Ha belegondolunk, hogy terhesen is meg szabad inni egy is pohárka vörösbort, akkor ez ahhoz képest semmi. Amúgy emlékszem, én gyerekkoromban is ettem dianás cukrot és senki nem mondta, hogy nem szabad, nem rúgtam be tőle :) Pedig oviban egyszer megettünk ketten kb 10-15 darabot.
2008. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!