Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok....

13 hetes kismama vagyok. Szeretem a füstölőket, illóolajokat. Elég sűrűn szoktam használni őket. Mióta pocaklakóm van, azóta még nem mertem. Lehet használni őket? Nem ártalmasak a babára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

nagyon keveset lehet.

én is használtam és begörcsöltem tőle, neten valahol fent van, hogy miket nem lehet terhesség alatt alkalmazni. Abbahagytam a használatukat azóta nincs semmi bajom

38 hetes kismama

2011. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem egészséges a füstölő belélegzése, állítólag rákkeltő. Az illóolajhoz nem tudok mit szólni, szerintem azt sem kéne. Főleg az eukaliptusszal és a kámforos olajokkal kell óvatosan bánni.
2011. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem "chanel" illatú illóolajom van, szoktam néha parfümként használni. Ezek szerint nem kéne?:o
2011. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is ugyan olyan mint a többi dolog. Ha nem vagy rosszul tőle és mértékkel csinálod, nem pedig naponta több órát, akkor nem okozhta gondot. A terhesség nem betegség csak egy állapot. :-))))


Boldog babavárást!

2011. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az Aromaxos citromfű-olaj dobozára kifejezetten rá van írva, hogy terhesség alatt tilos használni.

Számos illóolaj, gyógytea, füstölő van, amit nem szabad használni, és van néhány amit igen. Egy nagyobb gyógynövényboltban biztosan tudnak neked segíteni.

2011. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én minden nap cseppentek egy-két cseppet egy zsepire elalvás előtt levendula illóolajból. Én ettől nyugodtabban alszok.

21+5 hkm.

2011. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek jó babavárást kívánok!
2011. máj. 20. 20:20
 9/9 anonim válasza:
a kézzel készített gyógynövényes füstölőket nyugodtan használhatod.
2012. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!