Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is kényelmetlen volt...

Másnak is kényelmetlen volt az elején az oldalán feküdni? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

nem tudok se a jobb se a bal oldalamon feküdni, mert kényelmetlen, nem fáj, de nem esik jól. mitől lehet ez? volt másnak is ilyen? később elmúlt? mikor?

ülve előre dőlni se kenyelmes, csak hátradőlve szinte


2021. nov. 25. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tufom mitől lehet,de én a bal oldalamon nem tudtam feküdni.Csak jobb és háton.
2021. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben én sem tudtam az oldalaimon feküdni, meet húzódott a hasam. Aztán kb. a 14. héttől a hátamon nem tudtam feküdni, mert úgy fájt, de az oldalamon engedte. Kíváncsi leszek mit tartogat majd a 3. trimeszter. 😂
2021. nov. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, húzódni húzódik feszül háton fekve is, de oldalt valahogy nem ezt érzem... néha tudok amúgy oldalt is feküdni gond nélkül, nem értem én ezt 😆
2021. nov. 26. 06:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Én néha azt érzem mintha nyomnám, kellemetlen, így pózt váltok. Félig oldalt, félig hason alvó voltam, a félig hasról le kellett szoknom, úgy kellemetlen volt. Próbálok éppen csak az élemen aludni, így mostanában jó. :D
2021. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!