Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, háton már...

34 hetes vagyok, háton már rég nem tudok feküdni, mert a baba nyom, kényelmetlen (káprázik a szemem, ájulás környékez, mert vmi eret nyom ilyenkor), de már ülve is ezt érzem. Érezett valaki hasonlót? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


amikor én a ma már 5 hónapos kisfiammal voltam terhes úgyan így voltam. Mentünk 4D-s ultrahangra, vizsgált a nőci, engem meg már az ájulás környékezett, szóltam neki. Azt mondta, hogy forduljak oldalra mert így vmit nyom a baba. rögtön jobban lettem. Igazából én nem nagyon tudtam ellene tenni. Már nincs sok hátra, kitartást:)

2009. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 35 hetes vagyok, háton én sem tudok néhány mp-nél tovább feküdni ugyanezen okok miatt. Néha ülve vagy állva is olyasmit érzek, hogy hirtelen elhagy minden erőm. Mintha az agyamhoz kevés vér jutna... sajnos nem tudom, lehet-e tenni ellene valamit. Nekem egy idő után elmúlik. Pár hét múlva biztosan megszűnnek ezek a kellemetlenségek :-)
2009. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,


A hasi aortát nyomja a baba, ez egy fő verőér.

Oldal feküldj, akkor talán jobb lesz.

2009. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 34 hetes terhes vagyok, én 2 hete tapasztaltam ugyanezt. Sajnos csak annyit tudsz tenni, hogy valamelyik oldaladra fekszel. Nekem sajnos ez csak a jobb oldalamon sikerül, mert ha a bal oldalra fekszem, ugyanezt tapasztalom.

Kitartás, tényleg nincs sok hátra! Boldog babavárást!

2009. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 35 hetes vagyok, gond nélkül fekszem a hátamon. Talán még jobban is esik mint az oldalamon, viszont olvastam, hogy nem igazán ajánlott már ilyenkor, mert a baba súlya okozhat károkat. Pl: aranyeret, derékfájást stb. Tehát nagyon kicsit használom én is már ki ezt a lehetőséget. Nekem a hasonfekvés az ami nagyon hiányzik, de ezt a pár hetet már kibirjuk ;)

2009. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!