Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utalhat a fehérje a...

Mire utalhat a fehérje a vizeletben?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) 26 hetes kismama vagyok. Múlt hónapban voltam nőgyógyásznál ellenőrzésen, találtak feherjet a vizeletben. Elküldték a laborba a mintát, azt mondták, ha nincs semmi tünetem, nem csinálnak vele semmit. Rá egy hétre valószínű felfázhattam, nagyon fájt lent, elmentem vele ügyeletre, mivel épp hétvége volt. Ott azt mondták, cukor és fehérje van a vizeletben, kaptam rá gyógyszert. Elmulni látszott, amikor ma este megint elkezdett fájni lent, 3 nap múlva megyek nőgyógyászhoz. Volt valakinek hasonló gondja? Hogy oldották meg? Mi volt a baj? Sok dolgot olvasok itt (tudom, nem kéne), de nagyon ijesztő, és remélem nincs nagyobb baj. Vérnyomásom alacsony, 100/60, többi eredményem jó...

Köszönöm szépen, ha leírjátok a tapasztalataitokat.


26 hetes kismama :)


2021. nov. 7. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen gyulladásra is utalhat. De nekem anno azt mondta az orvos,

hogy nincs gyulladásom, de a vesémen van nyomás, és amiatt termeli a szervezetem a több fehérjét.

2021. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a fertőzés/gyulladás maradványa. Ha tünetek is vannak, akkor antibiotikumot adnak rá, amit várandósság alatt is lehet szedni.
2021. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!