Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor vagy hány évesen...

Ki mikor vagy hány évesen szeretne gyermeket?Szerintetek melyik az ideális kor,amikor el lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Most úgy vagyok vele hogy soha nem kell gyerek, de kitudja, lehet meggondolom magam 10-15 év múlva


23N

2021. okt. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Olyan 25 és 30 között lenne nekem az ideális, de egyenlőre feleség jelöltem sem volt még soha. Szerintem, ha 30 évesen se lesz semmi, akkor áshatom el a föld mélyére ezt az egészet, max. még az örökbefogadással próbálkoznék meg, de egyedülálló férfiként azt kb. el is felejthetem szerintem.
2021. okt. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát én egy 25-30 között szeretnék szülni. Persze ki tudja, hogy mikorra fog esni. Lehet, hogy közben becsúszik és előbb lesz, de az is lehet, hogy nem lesznek olyanok a körülmények, hogy bevállaljam, vagy nem jön össze. Ezekben az esetekben pedig később lesz.

Most tanulnok még és még 3 évig előreláthatólag tanulni is fogok. Addig biztosan nem szeretnék. Illetve szeretnék már külön élni a párommal és dolgozni 1-2 éve mikor vállalunk. Ezeknek a megvalósulását olyan 25-30 közé célzom.

Amúgy a kapcsolatom is eléggé friss, hiába vagyok szerelmes, nem biztos, hogy ő lesz a gyerekeim apja.

Szóval ja, tervezgetni lehet, de az nem mindig valósul meg:D


Kérdésre válaszolva:25-30 között tartom ideálisnak és én is ekkor szeretnék. :)

2021. okt. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Én nagyon szeretnék fiatal anyuka lenni, 30 éves kor előtt mindenképp szeretnék egy gyereket. Úgy érzem, hogy a 25-27 év ideális lenne számomra. Jelenleg mondjuk nagyon úgy néz ki, hogy ez nem így lesz, de hát ki tudja még addig. Remélem úgy alakul majd, ahogy szeretném:)

22/L

2021. okt. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

3-as vagyok. Ha másképp alakulnak a dolgaim én pl 40-ig simán bevállalnám.

20 éves vagyok.

2021. okt. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Én 35 alatt semmiképp nem vállanék. ~25 leszek, mire lesz egy MSC diplomám. Utána fel kell építeni még egy életet, hogy majd a gyerekemnek a lehető legtöbbet adhassam.
2021. okt. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
20 évesen mentem férjhez, egy évem volt az egyetemből, dolgoztam 2 éve, nem akartam várni. Hát a nagylányom nem így gondolta, 27 évesen szültem végül. 30-ig terveztünk 4 gyereket, a sok várakozás miatt 33 voltam a negyediknél. Jobb lett volna fiatalabban, de szeretem így is az életünket.
2021. okt. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem kell gyerek, mert ki nem állhatom őket, de ha valami csoda folytán mégis szülnék, akkor 30 alatt. Engem anyu 33 évesen szült és bizony érzem ennek a hátrányát.
2021. okt. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Én nem akarok gyereket, de régen 28 éves koromig akartam volna. Most vagyok 30. 28 évesen is már férjnél voltam, saját lakásban, lehetett volna, de elment a vágy. Most úgy vagyok vele, hogy 38 éves koromig még meggondolhatom magam, ha addig se, akkor nem lesz.
2021. okt. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Én 30 vagyok, stabil anyagiakkal, férjjel, és mostanság kezdtem azt érezni, hogy vágyom a gyermekre. Férjemnek van már gyereke az előző házasságából, nagyok, így tulajdonképpen rám van bízva, én mikor szeretnék. Szerintem 1-2 éven belül jönni fog :) Amúgy 1,5 évvel ezelőttig nagyon nem éreztem a vágyat a gyerek iránt. Aztán egyszer csak elkezdett erősödni. Szerintem fontos, hogy az ember az ésszerű anyagiakon túl megvárja ezt az érzést, és csak azután vállaljon gyermeket. Fontos, hogy ne csak a nőben, de a férfiban is meglegyen a vágy, és ne csak azért bólintson rá, mert a felesége/párja annyira szeretne anya lenni. Amúgy én 1 gyereket szeretnék.
2021. okt. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!