Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom mit tennék ha...

Nem tudom mit tennék ha tényleg terhes lennék! Milyen tanácsal látnátok el? Édesanyámnak nem mondhatom el.

Figyelt kérdés

1hónapja vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem őt.

1hét után lefeküdtünk védekeztünk ugyan de a gumi valószínű kiszakadhatott láttuk is, de nem gondoltam bele hogy mi lesz a következménye.

Valószínű hogy 4hetes vagyok ha persze az vagyok, még nem jött meg hogy biztosan tudjam jövöhéten tudok csak tesztelni.

Igazság az hogy nem szeretném elvetetni, a barátom is valószínű mellettem maradna.De nem tudom hogy mégis mi lenne.

Mivel nem vagyok még benne biztos.

utolsóéves vagyok az iskolába, a barátomnak még van 2éve.



18/L


2010. szept. 1. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Könyörgöm!!! Ha kiszakadt a gumi, és észre is vettétek, miért nem rohantatok 72 órás tablettáért?


1 hónapja vagytok együtt, 1 hét után lefeküdtél vele, hát nem vagy egy nehéz eset, úgy látom, de még buta is vagy...


Nos, lehet, hogy melletted marad, lehet, hogy nem (inkább az utóbbi), anyukádnak nem mondhatod el (jó kis firma vagy, a pasiddal 1 hét után, anyukáddal meg nem vagy olyan viszonyban, hgoy egy ilyen nagy horderejű dolgot vele beszélj meg...


Miből fogtok élni?, hol?, ki fog eltartani benneteket?


Tudod, egy gyereket megcsinálni a legegyszerűbb, de a felneveléséhez már kevés ez a hatalmas "szerelem"?!


Reménykedjünk, hogy nem vagy terhes, de csak a gyerek érdekében.


JA a tanácsom, máskor, ha kiszakad a gumi, vegyél be 72 órás tablettát, lehetőleg az első 24 órában.

Most meg imádkozz, hogy megjöjjön, még belegondolni is rossz, hogy egy ilyennek gyerek...

2010. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom mondani, hogy ne görcsölj előre, addig amíg biztosra nem tudod, mi van, addig ne rágódj rajta, mert az senkinek sem jó.

Nem tudom, milyen a kapcsolatod a szüleiddel, de ez nem olyan dolog, amit el kéne titkolni. Ha esetleg pozitívat tesztelsz, mindenképp beszélj anyukáddal, ebben úgysem Ő, meg nem más dönt helyetted, de lehet, hogy megértő lenne, és talán tanácsot is tud adni.

2010. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Jártam én is így és akkor utána néztem a dolognak 7200 forint lett volna a tabletta. Nem tudom lehet hogy ingyen adják a sürgősségi ambulanciákon, de itt is azt írta valaki csak receptet adnak és aztán ki kell váltani kemény pénzért.

(Úgyhogy mi inkább a gyerek mellett döntöttünk, mondjuk mi rendezett körülmények közt éltünk, 35 évesen és csupán két hónappal előzte volna meg a kívánt terhesség időpontját. Nem is tudom miért estünk pánikba, néha hülye az ember)

2010. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is mond el anyudnak, akár megtartod, akár nem, szükséged lesz anyukád segítségére.

Még nem biztos, hogy várandós vagy, szerintem el kéne menned nőgyógyászhoz, az is lehet, hogy a stressztől késik.

Biztos, hogy rettenetesen félsz, de hidd el nekem, hogy ha tényleg pozitív a teszt, akkor az segít a legtöbbet, ha felvállalod anyud előtt, és elmész nődokihoz. Minél hamarabb mész a dokihoz, annál hamarabb túl jutsz ezen a dolgon, ha nem akarod megtartani. :(

milyen tanács, ha megtartod?

hát, szeretet és pénz kell hozzá, na meg lakás, családi támogatás, segítség.

2010. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

teljesen felesleges addig panikolni meg nem csinaltal tesztet,ha pozitiv akkor kezd el gondolkozni.

mellesleg eleg hulye helyzet,maskor jobban vigyazatok.

2010. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegény lány úgy le lett hordva, pedig csak egy kérdést tett fel...

Őszintén, ti 18évesen, hónapokat vártatok az első együttléttel??

Én 17évesen 1,5hét után lefeküdtem a barátommal, azóta jópár éve együtt vagyunk, és most vagyok 19hetes terhes tőle!És boldogan élünk, azóta is imádjuk egymást.

Vegyél egy tesztet!Aztán ha pozitív menj dokihoz, bár ténleg felelőtlenség volt 1hét után nem szaladni tabiért, de ha már így történt kár ezen marakodni.

Majd írj hogy mi lett

2010. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt! :)
2010. szept. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!