Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély a terhességre?

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a ciklusa 14-dik napján kiszakadt az óvszer, időben észrevettem, le is cseréltük egyből. Rá 3 nappal görcsölt pár napig. Most hétvégén megjött neki, de nagyon kevés vér, szinte semmi. Viszont iszonyatosan görcsöl, jobban mint eddig bármikor. Van esély a terhességre?
2021. jún. 7. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Van
2021. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De nem sok, ha még is jött neki.
2021. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A megszokottnál sokkal kevesebb vérrel jár most a mensije. Szinte tampon sem kellene neki, ezért is aggódunk
2021. jún. 7. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ezeket az állítólag férfi által írt aggódó posztokat 🤣. Teljesen egyértelmű, hogy itt nem ő kérdez, mivel a férfiak jó része (és a nők sem) nem is tudja mit jelent az, hogy ciklus vagy a ciklusban s 14. nap...azt meg, hogy mensi szerintem nem is használják. Jah de a kérdésre a válasz: ha megjött neki (neked) akkor kevés az esély a terhességre.
2021. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19,632%, de lehet hogy 19,633%.
2021. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 válaszoló! Lényegtelen ki írta a kérdést, válaszra vagyok kiváncsi. Sok helyen olvastam hogy megjött neki és mégis kiderült hogy terhes. A szokatlanul nagyon kevés vér miatt aggódunk, mert ez pont annak a jele, annál a kevés embernél akik teherbe estek és utána még menstruáltak pont ez történt, hogy kevés volt a vér, a szine pedig nem a megszokott. Hála Istennek a szine ugyan olyan, de tényleg nagyon kevés, már említettem kb nem kellene semmi olyan kevés
2021. jún. 7. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen van esély a terhességre. Én így jártam, most vagyok 21 hetes. Nekem is megjött, csak sokkal kevesebb volt, nem is csináltam tesztet, csak 7-8 hetesen, amikor folyamatosan hányingerem volt. Szóval csináljatok tesztet, az a biztos.
2021. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Nem voltak akkor egyéb tüneteid mikor megjött neked? Vagy esetleg az előtt?

2021. jún. 7. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, azon kívül, hogy sokkal kevesebb volt a menstruációm (színre ugyanolyan volt, de elég volt a tisztasági betét), semmi más tünetem nem volt. Később viszont jött a reggeli hányinger, sőt egész nap émelyegtem, és ami még furcsa volt, hogy nem bírtam az alkoholra rá sem nézni (nagyon szeretem a finom borokat :). Egyébként nekem másodjára is "megjött", de szintén csak minimális volt, na akkor már teszteltem. És most már 21 hetes vagyok. Nem tervezett baba, van már 2 gyerekünk, de természetesen mi megtartottuk (nem volt opció az abortusz). Nektek mondom ajánlom a tesztet, az egyetlen biztos módszer.
2021. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj, és megtudod, de persze esélyes :) Amúgy anonim vagy kedves kérdező, szóval mindegy hogy te vagy a barátod írja ki a dolgokat.
2021. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!