Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességre...

Méhen kívüli terhességre mennyi az esély a tünetek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

35 napja nem menstruálok. Január 4-én 10mp-en belül erős 2 csíkos pozitív lett a terhességi tesztem.(10-es erősségű)

Orvoshoz 20-án készülök menni. Hamarabb nem látom értelmét,hiszen nem gondolom,hogy ilyenkor látna valamit is az orvos. Van már egy kisfiam,vele túl hamar mentem orvoshoz,vérvétel volt,stb.

Tüneteim közé sorolhatóak:

-mellek feszülése, érzékenysége

-has puffadás (konkrétan pocakom van)

-közben bal oldalt pár mp-es szúrást érzek,de ez nagyon ritka.

A jobb oldalam,derekam környéke fájdogál.

Nem vérzek (szerencsére),nem fáj a hasam,csak ezek a szúró szerű érzetek aggasztanak.

Folsavat szedek.

Tudom,hogy szakorvos tudná 100%-ra kizárni a méhen kívüli terhesség eshetőségét,de nem hagy nyugodni a gondolat,hogy talán baj van.



2021. jan. 13. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A méhen kívüli terhességnek egyetlen tünetét sem produkálod.
2021. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek semmi köze a méhen kívülihez, de egy sima google kereséssel erre te is rájöhettél volna
2021. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a tüneteit,egyedül a hasam szúrkálás tűnt ki a felsorolásból.
2021. jan. 13. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezek a normál terhesség tünetei. Nem méhenkívüli. Fingj egyet és már a hasad is le fog menni.
2021. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Majdnem minden terhesnek szúrkál a hasa, mert majdnem minden terhesnek van corpus luteum cystája a kilökődött petejset helyén.

Nyilván lehet méhen kívüli is, láttam én már 10 hetes, teljesen tünetmentes extrát is, de nem értem minek kell ilyen baromságra gondolni már az elején. A méhen kívülire mondjuk van 0.5% esélyed a 99.5%-os méhen belüli terhesség mellett. Nem az a logikusan, hogy minden oké?

Ha így folytatod, a terhesség végére agyvérzést kapsz.

2021. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, mindkét normális, egészséges terhességem elején megvoltak. De menj el egy UH-ra, 5-dik héten vagyis normál esetben ugye egy hét késésnél már látják, hogy jó helyen tapadt-e.
2021. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy méhen kívüli lenne. Nekem volt. Olyan görcseim voltak, hogy majd össze pisiltem magam, ráadásul véreztem is egyfolytában.
2021. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Neked ezek a görcsök mikor voltak? Hanyadik héten?
2021. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1 héttel menszi után
2021. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!