Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyit keményedik a...

Kinek mennyit keményedik a pocakja? (23.hét)

Figyelt kérdés

Nekem naponta 5-10 szer legalább .

Ez normális ennyi idős terhesen ?


2021. máj. 27. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, még 1xsem keményedett.

Fiammal (2éves) kb a 25.héten kezdtem, de nem naponta. A végéig összesen talán 10x ha volt ilyen (jóslóm sem volt sosem)


Mennyi magnéziumot szedsz?

2021. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat keményedett előző es mostani terhessegnel is. Amíg nincs mellette erős görcs elvileg normális.
2021. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már most, 22 hetesen soknak érzem, bár ilyen igazi betonkemény ritkán lesz (2-3x naponta, meg szeretkezés közben), inkább az van, hogy néha megfeszül félig, akkor megállok, hogy ne keményedjen be, de nehezen tudom teljesen elmulasztani, ha lépek kettőt akkor már megint érzem hogy kezd megfeszülni. A stresszel nagyon összefügg nálam.


Viszont két hete az orvos azt mondta, hogy teljesen zárt a méhszáj (már akkor is mondtam ezt a keményedés dolgot neki), szerinte ne aggódjak.


Magnéziumot szedek, már az elejétől, mert az első vérvételnél is határérték alatti volt a szint. Ha elfelejtem bevenni, akkor be is szokott görcsölni a lábam reggel.

2021. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális igen. Nekem is rengeteget keményedik a hasam, kb a 20 héttől. Nekem azt mondta az orvos igyak többet. 2 liter folyadékot ittam és közölte 3-4litert kell inni. Most vagyok 30 hetes iszok többet nem mindig sikerül.😊
2021. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lyoni ***** válasza:
Milyen amikor keményedik? Egy pontban keményedik az az? :)
2021. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!