Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a magzat az első...

Ha elhal a magzat az első trimeszterben, akkor terhességi tünetek is megszűnnek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek uh-ra, és egy picit félek, mert még egy hete halvány volt a szívhang, de a tüneteim azok megvannak. ( mellfeszülés, gyakori pisilés, és reggelente egy pici hányinger, addig, amíg nem eszek)
2008. dec. 7. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:

először is: nem szabad erre gondolni.

a kérdésre a válasz pedig hogy változó. általában pár napig megmaradnak még a tünetek, de mindenképpen kell valami jelének lennie ennek a sajnálatos eseménynek, pl. görcsölés, vérzés, ilyenek. ha te ilyet nem éreztél, akkor minden rendben van

2008. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én megcáfolom az elöttem szolot nekem januárben halt el 10hetesen a babám de minden tünetem megvolt ami terheségel kapcsolatos,és nem véreztem,nem görcsöltem,szt hittem minden rendbe volt,ráadásul a mütét után még 2hétig meg voltak a terheségi tünetek,de ne gondolj ilyenre!!!!!!!31heteske
2008. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én épp ma kezdtem el kicsit vérezni, arra ébredtem. De akkor már tudtam baj van, mert a mellfeszülés is reggelre elmúlt, pedig este még fájt. Szerintem meglehet érezni ha baj van, de ne is gondolj ilyenre, pláne ne görcsölj azon hogy minden rendben lesz-e. Én napok óta erre gondoltam, idegeskedtem és itt az eredmény:( Pozitívan kell gondolkodni és akkor minden ok lesz!!!
2008. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!