Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okt.11-én volt az utolsó...

Okt.11-én volt az utolsó menzim első napja ez alapján a magzat 9hetes 4napos ma voltam uh-n és az orvos azt mondta 7-8. hétben vagyok nem tudom mit gondoljak. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a peteérésed nem félidőben volt,és így az embrió fiatalabb valamivel.Ne aggódj,ez teljesen normális,nekem 2 héttel visszaállították a korát,mert hó végén volt a peteérésem,de behozta magát a baba a 18.hétre.
2010. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmmm... ultrahang alapján pontosan megállapítható a terhesség kora, ilyen nem volt?
2010. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,én mikor voltam ultrahangon(akkor én nem számolgattam semmit csak mentem és kész.na mindegy)és azt írta rá a vérzés kimaradás ideje 7 hét 3 nap és alatta pár sorral ez volt ami 6 hetes terhességnek felel meg.csak annyi van hogy picit kisebb lesz a babád(nekem is maradt ez hogy 1,5 héttel kisebb)de ne ilyedj meg orvosi szemmel ez hogy kisebb azt jelenti hogy nem 4,5 kg-os lesz csak 3,5

vagy csak nem akkor fogant a baba ahogy az "átlagnak".hanem picit később.

2010. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első 12 hétben még egyformán fejlődnek a babák. Ez csak annyit jelent, hogy a ciklusod vége felé volt peteérésed, és nem a közepén. Ha van szívhang, akkor minden oké!
2010. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az orvos azt mondta minden rendben van csak a baba fiatalabb a méretei alapján.De hát izgulok.....
2010. dec. 17. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy izgulsz, minden kismama izgul, ez teljesen természetes. Csak arra figyelj, hogy pozitív gondolataid legyenek, ne gondolj semmi rosszra. Én azzal szoktam magam megnyugtatni, hogy per pillanat nincs gond, és bőven ráérek akkor aggódni, ha netán lenne. Addig meg béke és nyugalom! :) Minden jót!
2010. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem oktober 15-én volt az utolsó menszim első napja és a dokim szerint 9 hetes és három napos vagyok. A netes kalkulátor szerint is.
2010. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!