Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen megszűnt a görcsölget...

Teljesen megszűnt a görcsölgetés, mindjárt megjön érzés (5+4hetes vagyok), ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
Eddig folyamatosan éreztem ezt a fájdalmat, de ma már a 2. napja nem érzek semmit egyáltalán. Volt valaki így? Ez normális? Nagyon izgulok emiatt. Ultrahangra csak 7 hetesen terveztem menni.

2021. máj. 15. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de a 12. hétig így éreztem almalomszerűen görcsöket és szurkálásokat, csak nem volt olyan állandó-jellegű. Semmi gond nem volt, orvoshoz is csak a 8. héten mentem.
2021. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha nincs panaszod, az nem jelent rosszat. Nekem is ritkult, ahogy haladtam előre, néha visszatért, de már egy ideje nem érzem, és eddig minden ok.
2021. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent bajt. Kémiainál nekem nem szűnt meg, de a rendesen beágyazódott terhességnél meg igen, pár nappal a nem várt után. Én pont, hogy megnyugodtam tőle, mert más volt mint az előző. Nyugi :)
2021. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy eséllyel nem jelent semmi bajt. Ha mégis, akkor se tehetsz már ellene semmit (meg az orvos se), de sokkal valószínűbb hogy csak változnak a tünetek, a baba meg jól van. Ha nagyon aggódsz, nézess két nap különbséggel hcg-t, kb duplázódnia kell.
2021. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtattatok!
2021. máj. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!