Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a mindjárt megjön...

Meddig tart a mindjárt megjön érzés, görcsölgetés kora terhesen?

Figyelt kérdés
Ma léptem a 6. hétbe, de már az agyamra megy mensis érzés, mindig félek h. majd meg fog jönni, ezért tamponnal a táskámban mászkálok. És a mellérzékenység, ill. fájdalom meddig lesz meg?? Hason sem tudok feküdni, mert fájnak a melleim akkor. Ugye ez csak az 1. trimeszterben van??
2008. nov. 4. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szio!!!

a mellfeszüléses történet az elmulik,de azt mondják az "idösebb" kismamák hogy az visszatér a végén...

a mindjárt megjön érzés nekem még most is néha van,de már nemolyan 'erőssen' mint a Te idődben,szoval az tompul,sőt....énis azért érzem hogy mintha megakarna jönni,mert csak nő,alakul át a méhem-a belső mindenem.....

Szoval kitartást..... pláne ha nincs rossz hányingeres időszakod,akkor tedd össze a két kezed,s ez legyen a legnagyobb problémád Neked is (nekem is kb ez a legrosszabb) edden a gyönyörű időszakban!!!!!

Üdv 16heteske

2008. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a 14. hétben járunk,kb 2 hete maradt el a görcsölés és a derékfájás, a mellfeszülés pedig a 10. hét körül csökkent.Kitartás,én is azt hittem hogy sosem lesz vége:)
2008. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már az izém tele van vele. :( A görcsölés nem állandó, van mikor nem érzem, van amikor picit, de van amikor rettentően kellemetlen. Állandóan wc-re járok megnézni, h. mi újság. Egyelőre nincs hányingerem, kopp kopp, de még simán lehet. Tegnap volt egyszer, de akkor kegyetlenül éhes voltam és épp buszon ültem. Általában van nálam kaja, de épp akkor még kekszem sem volt.
2008. nov. 4. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eltartott a 14. hétig kb, de nem volt minden nap, csak időnként. Ne aggódj miatta, én is féltem, de ha nem görcsöl erősen, és nem vérzik, akkor nincs gond.

Szedjél rá magne b6-ot, az enyhíti.

2008. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a második harmad elejéig is eltarthat,mert azt érzed,hogy tágul, nő a méhed. Ne félj,nem lesz semmi baj!A mellfeszülés enyhülni fog,de nekem még mindig előjön időnként,mert a mell is nő ilyenkor.Minden jót nektek!
2008. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!!! Bárcsak ne lenne minden napos ez a mindjárt megjön érzés. Tényleg néha annyira kellemetlen, hogy annyira hangulatemberré tesz, h. hozzám sem lehet szólni, különben felrobbannok, vagy durván válaszolok vissza. Ráadásul így a szexhez sincs kedvem, hisz ki akar szexelni, mikor épp görcsöl. Szóval nem is libidómmal lenne a baj, mert az rendben.
2008. nov. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!