Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP-vizsgálatnál is vesznek...

Az AFP-vizsgálatnál is vesznek vért? Milyen uh-ot csinálnak? Hüvelyit, v hasit?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz egy hete,hogy voltam vérvételen (labor,vércsoport,vizelet),de olyan rosszullettem.Le kellett fektetni,izzadtam,remegtem,hányingerem lett.A héten megyek a 12.heti vizsgálatra,ha jól számoltam,akkor megint venni fognak vért? Annyira nem bírom! :S

Köszi


2010. aug. 23. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj a védőnővel mert errőlmás kellett volna tájékoztatnia. Te meg kérdezz tőle bátran azért van hogy a segítségedre legyen. Ahogy irásodból veszem teljesen tájékozatlan vagy.
2010. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes uh hüvelyi volt. Másnap csináltak kombinált tesztet, ami bizony vérvétellel jár. (Én se szeretem, nem vagyok ájulós, csak mélyen fekvőek a vénáim, és általában eltart egy darabig, mire találnak egyet. Addig meg úgy érzem magam, mint egy tűpárna...)
2010. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.Csak érdekelt,hogy mire készüljek a vizsgálatnál.Bár ezekszerint eltérnek a vizsgálatok egyes helyeken.

Köszönöm,szép napot nektek.

2010. aug. 23. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!