Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam orvosnál, de 2...

Tegnap voltam orvosnál, de 2 hét múlva vissza kell mennem, mert még túl pici, ha (egyáltalán) van ott valami. Mit tudok csinálni, hogy megmaradjon, és két hét múlva minden rendben legyen? Adjatok légyszi ötleteket!

Figyelt kérdés

2 nagyon erős pozitív tesztem van múlt hétről, de két hete kedden még negatív volt. Doki mondta, hogy meg van nagyobbodva a méhem, és, hogy valami mintha lenne ott, de még nem biztos... Nagyon izgulok, és félek, már több mint egy éve várunk Rá!

Amúgy múlt hét óta voltak görcseim, gondolom a méh növekedésétől, émelygés most is van.


2008. dec. 4. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Sok mindent nem tudsz tenni.Vigyázz magadra,pihizz ha tudsz,ne idegeskedj:)Meglátod semmi baj nem lesz.Nekem halovány volt a tesztem,de ott volt,tudtam,hogy nem lehet baj.Nem is lett,itt szuszog a kiságyba az 5hetes kislányom:)

Minden jót

2008. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia,én is pont tegnap voltam orvosnál először és pontosan ugyan ezt mondta.Nem kell megilyedned én a második babámnál pontosan ugyan így voltam aztán 2 hét elteltével már a szívhangot is szépen lehetett hallani.Görcseim nekem is vannak de ez az orvos szerint természetes.
2008. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat!Ez a legfontosabb 12. hétig
2008. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Talán kicsit megnyugodtam..
2008. dec. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!