Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap pozitívat teszteltem,...

Tegnap pozitívat teszteltem, mára elmúlt a mindjárt megjön érzés. Gond lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap még puffadtam, gyakran jártam pisilni, görcsölgetett a hasam. Pozitívat teszteltem.

Erre ma meg elmúlt minden, és olyan 'üresnek' érzem a hasam.

Volt így valaki még? Rosszat jelent?


2021. márc. 13. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A tünetek jönnek, mennek. A megjön érzés pedig többször is előfordulhat, mert a test még emlékszik a ciklusra.

Amígy nincs erős görcs, vérzés, ne aggódj.


Menj orvoshoz, hogy megerősítse a terhességet 🙂


(Az első terhességem tünetmentes volt, a másodiknál volt az elején pár pecsételő vérzés, de azt leszámítva szintén tünetmentes.)

2021. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én még 6 hetesen is olyan üresnek éreztem magam, de nem volt semmi gond, 7.hettől jöttek nálam a tünetek amiből éreztem hogy várandós vagyok, akkor azon izgultam mikor pár napra jól voltam, szóval ez így megy végig 😁 De mostmár bejelentkezhetsz dokihoz, pár nap múlva látni fogja a petezsákot jó helyen van e.
2021. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!