Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja teszteltem pozitívat,...

3 napja teszteltem pozitívat, 37 fokos reggeli hővel. Ma lement 36.7-re és elmúlt a mellfeszülés. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Hosszú lesz ez a 9 hónap, ha már most ennyire rágörcsölsz. Semmi baj nincs, a tünetek jönnek-mennek.
2020. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy csak kémiai terhesség volt. Nekem akkor pontosan ez történt. Aztán meg is jött
2020. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előtte is vezettél görbét? Gond akkor lehet ha a coverline alá esik a hőd.
2020. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Lehet baj, de lehet hogy minden rendben. Szerintem ez az a pont, ahol ott a pozitív teszt, és le kell tenni a hőmérőt meg abbahagyni önmagunk fokozott figyelgetését. Ha baj van, ezekkel sem tudod megelőzni, de felesleges stresszt csinálhatsz magadnak, jó eséllyel indokolatlanul.
2020. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 és #4: teljesen igazatok van! 🤗 Próbálom nem túlaggódni, azzal úgysem leszek előrébb.
2020. szept. 13. 14:52
 6/12 A kérdező kommentje:
#2: Te mikor teszteltél, és milyen lett - erős vagy halvány?
2020. szept. 13. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:
12. dpo-n. Halvány, de egyértelműen pozitív, nem kellett keresgélni a csíkot, ott volt. De ugyanilyen halvány volt 2 nappal később is. 4 napra rá pedig megjött és leesett a hőm is. Én 1 éven át hőmérőztem, a végére már teljesen kiismertem a ciklusomat, hőből előbb tudtam, hogy terhes vagyok, mint tesztből, és azt is nagyon szépen mutatta, mikor fog megjönni. Reggel mindig leesett, aztán napközben meg is jött. De nem vagyunk egyformák, van, akinél a leesés nem gond.
2020. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes válaszod, ment a zöld, ahogy a többieknek is.


Én régebben vezettem hőgörbét, és a leesésből én is mindig tudtam, hogy aznap meg fog jönni. Egy idő után már csak a nemvárt napján mértem hőt, hogy tudjam kell-e betéttel készülnöm, vagy késik 1-2 napot. Most is csak a nemvárt óta mérem, és eddig fenn volt. De napközben meg már ilyen 36,2-t is mutatott... lehet csak lemerült az elem. 🤔😂

Én ovut most nem követtem, de az együttlét utáni 20.napon reggel teszteltem halvány pozitívat, ma megismételtem délután és nagyon erős kétcsíkos lett. Azóta kicsit megnyugodtam.

2020. szept. 13. 21:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Napközbeni hő nem számít. Minden reggel azonos időben kell mérni és akkor kapsz megfelelő eredményt. A reggeli hőt is érdemes ébredés után, az ágyból felkelés előtt mérni. Ha most nem vezetted akkor semmilyen információt nem adhat. Főleg ha napközben mérted. Ezen kár izgulnod.
2020. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia kérdező ! Mi lett veled ?
2020. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!