Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy mégis terhes...

Lehet, hogy mégis terhes vagyok? Nov.7. -én volt meg utoljára, de nem 28 hanem,33napra szokott megjönni. Múlthéten teszteltem de negativ lett! Mellfeszülésem van sürün pisilek, és hiztam 2kg pedig nem vagyok nagy evö! Söt! Teszteljek megint?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tesztelj s első vizelettel....nekem első teszt nem mutatta ki terhességet....aztán rá egy hétre kb fél másodperc alatt lett kétcsíkos::)sok sikert
2008. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tesztelj!! ha pozitiv hurrá-hurrá ha negativ irány a orvos!!
2008. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hßat esetleg, lehet késöbb volt peteérésed. bár nem hinném hogy terheség az utobbi tüneteid, inkább valami hormon zavar féle.
2008. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! én is gondoltam rá , de egy kicsit félek mi van ha negativ:( mindig csak a csalódás. mégegyszer köszi.
2008. dec. 15. 14:24
 5/10 A kérdező kommentje:
a 33.naon teszteltem.tehát amikor megkellet volna jönnie. már van egy 14hónapos kis manóm, de nálla nem éreztem semmit.az igaz ez nem normális,h igy jön meg össze vissza. köszi a válaszokat. reménykedek azért hátha!!!
2008. dec. 15. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
szia előző 86 % os vagyok:)nekem meg 26 hós kisfiam, mi 6 hónapja szeretnénk tesót de sehol senki még:(Tudom rossz a csalódás de kitartás...s nekem is össze vissza jön meg:(
2008. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor szerinted ne is reménykedjek? lehet már csak azért sem jön meg mert annyira szeretném. amugy köszi és szoritok neked!!! Szia.
2008. dec. 15. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:

dehogynem én írtam elsőt is, h miért ne reménykednél, tesztelj bátran:)

Jó lenne ha nektek nekünk is mielőbb sikerülne...csak írtam h én fél éve próbálkozunk s semmi sajna pedig első legelsőre összejött, nem értem én ezt:(

2008. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megfogadtam és teszteltem!!!!! Halvány de azért látható. nem beképzelem, halvány mint a reménysugár!!! Boldog vagyok. köszi mindenkinek a válaszokat!!!
2008. dec. 15. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Pár nap múlva tesztelj újra, meglátod erősödni fog az a csík!
2008. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!