Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem, tegnapra...

Pozitívat teszteltem, tegnapra nem vártam, mára elmúlt a mellfájdalom. Megfog jönni?

Figyelt kérdés
Eddig minden mensit onnan tudtam hogy megfog jönni, hogy elmúlt a mellfájdalmam. Tegnapra nem vártam, ma teszteltem pozitív lett, viszont a mellfájdalom is elmúlt.
2013. aug. 9. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért ezt a mellfájást nem úgy gondold, hogy reggeltől estig leszakad a melled annyira fáj!


2. terhességem és azért nem folyamatosan fáj, pedig nekem aztán tudtak fájni az elején!


Mennyire volt erős a 2. csík a teszten?

2013. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha pozít teszteltél akkor ott van a baba:) gratula!!
2013. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan erős mint a controll csík, de mindenki látja!
2013. aug. 9. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kell aggódnod amiatt hogy elmult a mell fájdalom ez nem jelent vetélést. A tünetek jöhetnek mehetnek amig nem vérzel tuti nincs gond de egyébként kb minden második kismama észlel enyhe vérzést a terhesség első heteiben ez sem jelent rögötn rosszat de azért meg kell nézetni mi okozza.

Neked nem kell aggódnod vannak kismamák akiknem smemi tünetük nincs csak az ha már elkezd nőni a pocakjuk.

2013. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt napja előtt már vagy 4 nappal fájt a mellem, aztán meg is szűnt néhány napon belül. A fiam már 16 hónapos!

Ne aggódj. Ne nagykönyv szerint nézd a tüneteket.

2013. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia van baba? :)
2013. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos már nincs, ma megjött.
2013. aug. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!