Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt végeznek AIDS...

Terhesség alatt végeznek AIDS szürést?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugy emlékstem az első vérvételen(16hetesen),mintha arra is vettek volna vért.
2008. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ha szeretnél,mond a védőnőnek.
2008. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálták.Kérdezte a növe´rke,hogy a szüre´sbe beleeggyezek e??Èn mondta nek,hogy bizti nincsen bajom,de erre ö csak mondta,hogy fizeti a biztosító,nem tart sokáig,stb.Erre mondtam,hogy jó akkor csinálják azt is...
2008. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csinaljak!

itt kulfoldon, az biztos hogy csinaljak!! a verbe megneznek mindent!

2008. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes módon a lakóhelytől függ, hogy megcsinálják-e. Nekem pl. (Fejér megye) nem volt része a terhesgondozásnak. De azt mondta a védőnő, hogy van, amelyik megyében megcsinálják. Érdekes, nem? Én csináltattam 5000 ft-ért a helyi ÁNTSZ-ben. De hallottam, hogy pl. Veszprémben ingyenes.
2008. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kell a te beleegyezesed, de csinaljak.
2008. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megyeszékhelyeken az egészségügyi tisztiszolgálatok (ÁNTSZ) csinálnak ingyenes AIDS szűrést. Megcsinálják, ha bemész, hiszen csak egy vérvétel. Budapesten meg néhány kórházban.
2008. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem csinálták meg, pedig szerettem volna, de azt mondták, hogy náluk ebben a kórházban nem lehet (Bp, Bajcsy).
2008. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csinálja meg ingyen az ANTSZ. Nekem a köldökzsinór-vérhez kellett. De azt mondta a védőnő, hogy 2008-tól megváltozott a jogszabály, és mindenképp fizetni kell érte, még akkor is, ha van beutalód. Tavaly beutalóval még nem kellett.
2008. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!