Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen természetes alapanyagú...

Milyen természetes alapanyagú vitaminokat ajánlotok? Mikor látszik már ultrahangon a terhesség és a szívhang? 4-5 hetes vagyok, baj ha semmilyen tünetet nem érzek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

nem bja semmit se érzel, én is gíy voltam ezzel....7 hetes kor körül lehet látni sínhangot áltban...van akinél később.

Aloe termékek jól, vitaminok is.Én elevitet szedtem, most femibiont.

2008. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedek semmi vitamint,az orvosom sem ajánlotta.Nagyon sok gyümölcsöt eszem,de ki hogy gondolja ezt a dolgot.Ha jól emlékszem én kb.6-7 hetes lehettem,amikor voltam UH-on,ott már látszódott a szívhang.29hetes kismama
2008. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratula a babához:D! Nekem 7 hetesen volt szivhang! Én az elevitet szedem már azota hogy kiderült babás vagyok! Jaa és mellé még szedek magne B6-ot!

Boldog babavárást!


16 hetes kismama

2008. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok!

Ilyenkor még nem feltétlen kell tüneteket érezni, talán 1-2 héttel később, de akkor sem biztos!

6-7.hét környékén már van szívhang!!

Én az Elevitet szedtem. Terhesvitamin amúgy van bőven a patikákban, akiknek nem jön be az Elevit, mert túl "mű", azok a Hipp Natal-ra esküsznek.

2008. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is gratula!

Ha termeszetes alapu vitaminokban gondolkozol, akkor maradj a sok zoldsegnel es gyumolcsnel. En nem vagyok a terhesvitaminok hive, de ez abszolut szubjektiv velemeny. Tekintettel arra, hogy tel van, en max Hipp Natal-t innek a helyedben. A bananban egyebkent rengeteg olyan vitamin es asvanyi anyag van, amire most szukseged van.

Nekem sem volt sok tunetem, de ami jelentkezett az a mellfeszules volt (az mondjuk mar a 4.hettol), de hanyinger, faradtsag csak a 7-8. het korul, es 12.hetre azok is elmultak.

2008. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

FLP-s Aloe vera!!

Én csak ezeket használtam terhesség alatt és most szoptatás alatt is.

A terhesség már látszódhat akár 4-5 hetesen is, a szívhang kb 7 hetesen fog látszani.

Nem baj, hogy nincs tüneted, nekem sem volt semmi:-)

2008. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat . Mit jelent az FLP?
2008. dec. 3. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:

gratu!

Én is a hipp natalra "eskuszok", 98%os termeszetes gyumolcskoncentratum.

az elso 20 hetben imadtam az izet, mostmar picit unom, de nem kell mar sokaig szednem, utana valtok hipp szoptatós anyaknak valo vitaminjara, mivel a doki mondta hogy szoptatas vegeig vitamin..


oszinten szolva van egy csomo terhesvitamin, szerintem egyik sem jobb, vagy rosszabb, mint a masik (az asvanyvizekhez szoktam hasonlitani, hogy vegulis tok ugyanaz, megis mindenkinek más jon be)

ha valamelyiktol pl szekrekedesed van, vagy hizni kezdesz tole, akkor valts.. nekem a hipp natal szerencsére semmi sem volt.


szivhangot nekem kb a 8-9. heten mertek, bár az én nodokim maganrendelojeben levo uh keszulek ugye nem olyan hiperszuper, mint ami a korhazban van, illetve a vedono a 16. hettol.

az elso uh fényképemen nekem csak a szikzsák látszott (2mm), meg benne egy "pötty" (az embrió), lehettem vagy 6-7 hetes, szóval ne parázz, nincs semmi gond, van, akinek még később látszik.


tunet: en is azt hittem, hogy a szerencsések koze tartozok, amugy pozitiv tunet volt, hogy 4-5 hetesen olyan nimfo voltam, hogy a ferjem azt mondta o vegelgyengulesben volt meghalni :D aztan elkezdett fájni a mellem, meg szedultem, a 11. heten hanytam is, de ez szinten emberfuggo,a csoporttarsamnak pl semmi tunete nem volt.


ja, vitaminokra visszaterve. ha terhesvitamint szedsz, és szeretnel mellette mas vitamint szedni, mindenkepp konzultalj a dokiddal, nekem azt mondta, hogy tobb mesterseges A és E vitamint ne vegyek magamhoz.

2008. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, az flp az valami forever living akarmi, aloe veras cuccok forgalmazoja talan :D
2008. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!