Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem lehet fogyni,...

Tényleg nem lehet fogyni, hacsak naponta kétszer bírok enni? Tudom naponta 5x kellene, de nekem nem megy.

Figyelt kérdés

Émelygés gyötör,és kb.3 hete alig bírok enni.Reggelizek bőven,majd kettő fele ebédelek,és esetleg,ha úgy vagyok vmit elrágcsálok 6 előtt!Utána már nem igazán eszek!

Azt olvastam vhol,h a kevés evés miatt a szervezet elkezd raktározni,így ha keveset is eszel,akkor is hízol!Ez igaz?Akkor hiába nem zabálok,akkor is hízni fogok?

10 hetes vagyok,és a védőnő azt mondta,h ha lehet ne hízzak,max a gyereknek a súlyát majd.

Most örülök,h nem vagyok kívánós,és nem eszek éjjel nappal,de akkor nem sokat segít ezekszerint.Vitaminokat szedek!

Köszi a válaszokat.

10 h km


2010. aug. 17. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem ettem többször, sőt, még néha ezt a keveset is kihánytam. Az első 3 hónap végére 3 kg-t fogytam, a 6. hónapig stagnált, majd az utolsó 3 hónapban feljött 10kg, így összesen 7Kg-t híztam. Le is ment mind, amikor kibújt a gyerek:)
2010. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én nem hányok szerencsére,bár előfordul,h öklendezek,de nem jön semmi,hál'Istennek!

Én nem vagyok olyan forma aki könnyen fogy,sajnos,sőt soha nem voltam zabálós fajta,mégis meghíztam.

Picit bízok benne,h nem szedek fel semmit,vagy legalább keveset.

Te mennyivel indultál,ha nem titkos?

Köszi

2010. aug. 17. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 74kilóval kezdtem a terhességet és mivel a védőnőm macerált a súlyom, lábam miatt, én sem ettem max. 3* egy nap.108 kg-l mentem szülni.Igaz vizesedtem, de a víz már sehol és mégis van fent még 12kg.

Igen hízol, ha nem rendszeresen eszel vagy /és keveseket.Raktároz a szervezeted, tartalékol.

Első babával inkább hallgattam a védőnőre és igyekeztem csak zöldséget gyümölcsöt enni, azt is keveset, de ha egyszer újra terhes leszek, tuti másképp csinálom.

2010. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokkal:) 94 volt és 101-el mentem szülni. 91-el jöttem haza, majd a szoptatás alatt feljött egy 10-es:( Most tornázni járok, hogy legalább 20-25 lemenjen rólam jövő nyárig:)
2010. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,azt nem írtam,hogy 2.baba lesz :)

Elsőnél nem foglalkoztam semmivel,nem is voltam rosszul,és 14 kilót híztam összesen,ami le is ment szülés után,majd szopi alatt egy 10-es vissza is jött... :( Most azzal küzdök,de semmi áron nem akart eddig lemenni! :(

Szóval nálam pont fordítva van,elsőnél nem érdekelt semmi,igaz vele sem zabáltam halálra magam,és inkább a 2.nál próbálok odafigyelni a súly miatt!

Szóval nem eszek hízok,eszek szintén hízok! Ki érti ezt.... :S Nagy a család,nem tudok teljesen egészségesen főzni,anyagilag nem bírnánk!Elszomorító,h hízni lehet mindentől! :S

2010. aug. 17. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit eszek, mint terhességem előtt. Max. gyümölcsből kívánok többet. Tényleg raktároz a szervezet, 13 kg van rajtam 30 hét alatt. Pedig nem vagyok egy hízós típus.
2010. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak a tapasztalatomat tudom leírni. A 9 hónap alatt végig napi kétszer tudtam enni, dél körül és este. Összesen 9 kilót híztam, 55-tel kezdtem, 64 lett a végén. Tehát nem hinném, hogy akkor is hízol ha nem eszel, szülés után pár héttel 53 kg voltam. (Egy deka felesleg sem maradt.)

Nem dicsekszem, nem azért írtam, magam is meglepődtem az egészen.

2010. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi,azért tettem fel a kérdést,nem dicsekszel! :)

Remélem én sem fogok sokat hízni,de ha nem eszek,és ígyis hízok,akkor csinálhatok bármit... :(

2010. aug. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!