Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok és...

35 hetes terhes vagyok és szinte egész nap görcsöl a hasam főleg este kisebb nagyobb kimaradásokkal! A Ctg-n 60-70 erősségűek voltak a fájások! Szerintetek kihúzzuk a 40. hétig?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szedsz magneziumot?En a Bereset szedtem, napi 1 eleg volt. Konzultalj azert a vedonoddel/nogyogyaszoddal. A magneziumot ajanljak gorcsoldasra. Probalj minel tobbet pihenni, fekudni, az is segit. Ne aggodj, engem riogattak a koraszulessel, vegul ra kellett segiteni, hogy meginduljon.

2010. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetséges,hogy a front gyötör,vagy jóslóid vannak.
2010. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg No-Spát is szedhetsz, ha nem vagy rá érzékeny vagy nincs ellenjavallata. ( általában nem szokott lenni.)

én a terhességem vége felé 3*2 No-Spát szedtem.

2010. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Magnéziumot csak a 36. hétig szabad szedni, utána már a szüléshez nem lesz jó. attól h most sokat görcsölsz lehet h még túl is hordod. 35 hetesen már nem olyan vészes dolog ez szerintem. próbálj sokat pihenni.
2010. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek 90-es erősségű fájásokat mértek a 36. héten, amit addig észre se vett,mármint úgy értem, hogy nem érezte olyan vészesnek a fájásokat. A mérés után meg persze beijedt szegény. Szerintem nem kell megijedni ezektől az eredményektől!Simán kihúzod a 40.hétig.
2010. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!