Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen magas a gyomorsavam...

13 hetesen magas a gyomorsavam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

idpnként pár napra magas gyomorsavval küszködöm éjszaka. időnként annyira, hogy nem tudom eldönteni merre indul meg a folyamat bennem....mit lehet ilyenkor tenni, enni, inni, ami segít?


köszi

babóóó


2007. dec. 17. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Főtt krumpli,és talán a mogyoró is,de a krumpli a biztos tipp.
2007. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, probald meg a Rennie-t, nekem ejszakai gyomorbantalmakra az segitett. Terhesseg alatt is nyugodtan szedheto.

37 hetes kismama

2007. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát az első válaszolóval nem tudok egyetérteni (ebből is látszik, mennyire máshogy működik a testünk). Nekem a krumpitól ég ugyanis. Minden nap jegyezd le, hogy mit eszel, és ha ég, akkor derítsd ki hogy mitől. Nekem tiltólistás lett a krumpli, a paradicsom, a tejföl, a szénsavas víz, a kávé tej nélkül (szigorúan 1 napi adag), és a legfontosabb: az ÉDESSÉGEK. Amióta kivontam a cukrot az étkezésemből, sokkal jobban vagyok. Renni lópikulát sem ért, de próbáld ki, szedhető terhesen.
2007. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha bírod a tejet, az is lehet jó:-) De persze mindenkinál más hat. Egyél száraz dolgokat, rágycsálj kormpvitot, puffasztott búzát-rizst. A rennie szedhető.

A felsőtested estére tedd magasabbra, az is segíthet. Barátnőm a 40 hetet végigszenvedte mindháromnál a sav miatt.-(

2007. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó volt a Rennie, de az ételeknél szinte mindegy volt, hogy mit ettem, mindentől égett a gyomrom, de a szénsavastól mintha még jobban. Bár valóban nem vagyunk egyformák, de azért leírom, hogy kb. a 16-17. hét körül nekem megszűnt és azóta még nem tért vissza, pedig előtte tényleg nagyon rossz volt. Hátha nálad is így lesz. Mindenesetre tényleg próbáld ki a Renniet, én sem szedtem ész nélkül, csak a legelviselhetetlenebb órákban.

Remélem segítettem. 22hetes kismama

2007. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Rennie-re szavazok!!

Nekem 1/4 tabletta is megszünteti a panaszomat.

2007. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Rennie gyors megoldás lehet, de ha természetesebb módszert szeretnél, akkor a rizst tudom ajánlani, nekem bevált. Jó még a kamilla tea és a háztartási keksz.
2007. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sejtem mit érzel,mert én szintén ezzel szenvedek!Már nagyon sok mindent kipróbáltam és persze semmi sem segített,de végül találtam valamit!Dr.Stomi ez egy pezsgőtabletta,amit drogériákban lehet kapni!Próbáld ki!Remélem tudtam segíteni!Gratula a babához!
2007. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd magad fogod megtapasztalni.Minden terhesség más.Csak tapasztalatot tudok leírni.Nekem az volt a nyerő, hogy nem ittam vizet, csak kevés kenyeret amikor savat éreztem.Amíg rájöttem sokat ölelgettem a wc kagylót.
2007. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Rennie nem mindig jön be, nekem a refluxomra több orvos is a Tisacidot, illetve a Maaloxot javasolta, hatásosabbak, mint a Rennie és szedhetőek., Ja, és ne egyél csokit, édeset, kávé, kefirt... Bár ezt nehéz megállni... :D
2008. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!