Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a 29-30. héten tíz kilót...

Akik a 29-30. héten tíz kilót híztak, hány kilóval mentetek szülni és mennyi maradt rajtatok?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is!
2010. aug. 8. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Buta kérdés lesz de, ugye, nem ebben a két hétben szedted föl,hanem eddig(?).

Nameg én is szülés előtt vagyok, a 31. hét elején.

Bocsánat az "off"- ért, nem nyelvészkedni akartam csak feltűnt, hogy fura a kérdés és talán nem egyértelmű.

2010. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam hogy a 29-30. hétig híztak 10 kilót.
2010. aug. 8. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Én így voltam, 20 kiló lett a vége. :( A kórházból +13-mal jöttem haza (azt hittem, megőrülök! 4,25kg gyerek, túl sok magzatvíz, másfél méteres köldökzsinór, plusz a kórházban négy napig nem volt étvágyam, és mindez csak 7 kiló mínusz!!!). Most 4,5 hónapos a kicsi, még 6 kiló plusz van rajtam a terhesség kezdetéhez képest.
2010. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, én az első pár hónapban híztam 10 kilót (kb 25.hétig), utána már csak 4-et. Az utolsó hónapban, a 36.héttől már egy dekát sem híztam, nem is vizesedtem, és a hasam körfogata sem nőtt (pedig a babám fejlődött bent rendesen, csak valami miatt a hasam úgy maradt).

Szülés után egyből lement rólam minden, még soványabb is lettem a szoptatástól.

Én vékony testalkat vagyok amúgy.

2010. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 14kiló plussz lett a vége,szinte semmi nem maradt rajtam szülés után!viszont a szopiztatás alatt újra 14kilóval lettem nehezebb,mint a terhesség elötti súlyom,mostanra sikerült leadnom 10-et,de még szeretnék ledobdni magamról vagy 6kilót!
2010. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én 54 kg-val kezdtem és most 29 hetesen vagyok 63,5 kg.

Szeretnék olyan 15 kg pluszba benne maradni, nem tudom sikerül-e?!

Barátnőm 50 kg-val kezdte és +27 kg-val szült külföldön, itthon már rég befektették volna... De rajta 6 hónap után is maradt 15 kg plusz.:(

Ha van még tapasztalat várom!

Köszi!

2010. aug. 8. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy befektették volna itthon, kolléganőmön 36 hetesen volt +30kg, de nem feküdt kórházban a szülés előtt. Azt már nem is kérdeztem tőle, hogy mennyi plusz lett a vége szülésig.
2010. aug. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél 29 hetesen +9 kilónál jártam,+11 lett a vége.A másodikkal a 29. hét után még +5 kiló jött fel.Még nem szültem meg,de napok kérdése.Az elsőnél semmi sem maradt rajtam.
2010. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1.terhesség összsúly + 35kg - 1 év alatt ment le

2. terhesség összsúly + 17kg - fél év múlva lement a 17+5kg

A mostani terhességemnél +2,5kg és a 24. hétben járok eddig.

Ne aggódj mindenképpen lefogod adni, én a szoptatás alatt passzoltam le a plusszokat. Minden akarat kérdése szerintem.

Azt szokták mondani, h a a 20. hétig felszedett kg kétszerese jön még fel a szülésig.

Szép babavárást kívánok neked!

2010. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!