Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ket het mulva lesz mar szivhan...

Ket het mulva lesz mar szivhangunk?

Figyelt kérdés

Meg szeretnem kerdezni tolletek kismamak, hogy amikor azt mondjatok, hogy 8 hetesen az UH-n volt szivhang akkor azt a 8 hetet az utolso mensi elso napjatol szamoljatok, vagy pedig kb. a peteerestol, megtermekenyulestol? Utolso mensim oktober 16-an volt, tehat ezek szerint 6 hetes terhes vagyok. Talan ket het mulva lenne mar szivhang? Azert erdekelne mert ahol elek csak 12 hetes terhessegnel csinalnak UH-t igy elszeretnek menni magan UH-ra, idopontot kell foglalnom. De az eleg draga es ha mar kifizetem, akkor legalabb a pici szivet halljam. Felre ne ertsetek, nem sajnalom az UH-ra a penzt, csak nem vagyok eleresztve anyagilag.

Elore is koszi minden valaszt.


2008. nov. 28. 14:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszodat. Mar alig varom, hogy lassam a pici babat. Ilyenkor a 12 het irto messzinek tunik. Ezert is gondoltam, hogy bevallalok egy magant, meg ugye megnyugodnek, hogy jo helyen van a baba esetleg nem mehen kivul. Csak ha mar az ember kifizeti a penzt akkor boldog lennek ha halhatnam a pici szivet. Ezert erdekelt, hogy hogyan is szamoljatok a heteket. De igy most mar minden tiszta. Es persze nem utolso sorban a kepet amit adnak azt anyueknak szeretnem becsomagolni karacsonyra egy kis cipocske melle. Mert karacsonyra hazautazunk a ferjemmel Magyarorszagra. :)
2008. nov. 29. 13:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép ajándék lesz nekik!!! Én csak megmutattam a képet, de apukám nagyon nem akarta elhinni, hogy végre lesz unokája!! Most már hogy van pocim, kezdi tényleg elhinni! Az utolsó válaszoló: Dory
2008. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!